deezer logo

Dijital müzik dünyasında etkili bir kitleye sahip olan müzik servisi Deezer, kullanıcılarına yeni bir kolaylık sağlamak için adım adım ilerleyerek, müzikseverlere “lyrics” adı verilen bir hizmet veriyor. Lady Gaga ve Beyonce gibi dünya starlarının şarkılarını dinlerken, bir yandan da şarkı sözlerini okuyarak onlara eşlik edebilme imkanını bulabileceksiniz. Milyonlarca şarkıyı içeren bu program ile şarkı sözlerini daha rahat ezberleyebileceksiniz.

Mp3 ile Lyrics’i Birleştiren Uygulama

Şarkı söylemek hepimizi farklı farklı duyguları hissettirebilir. Şarkının türüne bağlı olan bu özelliğe Deezer programı ile daha rahat ulaşma imkanını bulabiliyoruz. Böylelikle hem evinizde karaoke yapma şansını yakalayabilecek, hem de keyifli vakit geçirebileceksiniz. Bu uygulama ile geçireceğiniz zamanlar sizde pozitif düşünceler uyandıracak, sınırsız sayıdaki şarkıları takip edebileceksiniz.
16 milyonu aşkın kullanıcısı olan Deezer; kullanıcılarına bu hizmeti sunmaya başladı. Böylelikle kullanıcılarının daha fazla kullanacağını düşüneceğimiz bu programda istediğimiz türden şarkılara senkronize bir şekilde eşlik etme fırsatını ele geçireceksiniz.

Deezer firması LyricsFind programı ile işbirliği yaparak oluşturdukları bu program hakkında olumlu açıklamalarda bulundu. Sürekli gelişen dünyaya bir katkıda bulunma çabası içerisinde olduklarını belirten firma, geliştirdikleri programın kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayabileceğini belirtti. Gitgide bu gelişmeleri güncelleyeceklerini ve daha fazla şarkıyı kullanıcılarla paylaşacaklarını beyan etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here