Ana SayfaAkıllı TelefonDestek Alan Kickstarter Projesi Xenxo S-Ring Akıllı Yüzük

Destek Alan Kickstarter Projesi Xenxo S-Ring Akıllı Yüzük

Giyilebilir alanda yeni ürün Xenxo S-Ring yüzükleri satışa çıkıyor. Xenxo S-Ring yüzüklerinin özellikleri ve fiyatı konusunda tüm bilinenler haberimizde.

-

Giyilebilir teknoloji ürünlerine sürekli olarak yenileri ekleniyor. Özellikle akıllı saatlerin bu alanda durdurulamaz bir yükselişi olduğunu söylemek gerekiyor. En az akıllı telefonlar kadar gündeme gelmeye başlayan akıllı saatler ise giyilebilir ürün teknolojileri arasında sadece başlangıç teknolojisi olarak değerlendirilebilir. Bu teknolojilere ek olarak sürekli yeni teknolojilerinde giyilebilir ürün kategorisine eklendiğini görüyoruz. İşte bu ürünlerden birisi de Xenxo S-Ring akıllı yüzükleri.

Bir Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan akıllı yüzükler bu alanda yeni bir sınıf açacak gibi duruyor. Çoktan istediği desteği almaya başlayan ve kısa süre sonra seri üretime de geçmesi beklenen teknolojinin detaylarından söz edelim.

Xenxo S-Ring Akıllı Saatleri Nasıl Özelliklere Sahip?

Tam anlamıyla bir akıllı yüzük olarak değerlendirebileceğimiz Xenxo S-Ring, tam bir yüzük boyutunda ve akıllı saat modellerinde olduğu gibi telefonlar eşitlenerek kullanılabiliyor. Söz konusu yüzüklerin en büyük artısı ise Bluetooth 5.0 teknolojisini destekliyor olması. Bu sayede yüzüklerin akıllı telefonla en iyi şekilde bağlantı kurması sağlanıyor. Ayrıca gelen aramaları cevaplama gibi bir ayrıcalık sırasında sesin en iyi şekilde de aktarılması sağlanıyor.

Telefon ile eşleştirmenizin ardından yüzüğü farklı şekilde programlayabiliyorsunuz. 4 GB hafızaya sahip olan ve gelen aramaları cevaplama özelliğine sahip olan Xenxo S-Ring yüzüklerin, aynı zamanda suya ve toza karşı da koruması bulunuyor. Hareket sensörlerini kullanma, temassız ödeme yapma gibi ayrıcalıkları da bulunan yüzük modelinin en büyük ayrıcalığı dediğimiz gibi gelen aramalara yanıt verme sistemi.

Xenxo S-Ring

Bunun dışında Xenxo S-Ring yüzüklerinin 5 güne kadar kullanım süresi olduğunu da ekleyelim. Şu an için söz konusu yüzük modellerinin bir proje olarak karşımıza çıktığını söylememiz gerekiyor. Yeterli desteği bulmasıyla beraber Xenxo S-Ring projesinin satışına ise 2018 yılında başlanması bekleniyor.

Bu yılın Kasım ayında satışa çıkarılması beklenen yüzüklerin fiyatı ise 199 dolar olacak. Muhtemelen ülkemizde doğrudan satışı olmayacak olan yüzüklerin bu alanda ilk örneklerden biri olması ise oldukça önemli demek yanlış olmayacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here