Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Dikkat: Caps Fotoğrafı Paylaşırsanız Ceza Alabilirsiniz

Dikkat: Caps Fotoğrafı Paylaşırsanız Ceza Alabilirsiniz

-

Bundan yıllar önce kuru kafa olarak gençlerin eğlence odağı olan caps’lar hayatımızın çok büyük bir yerini kapsıyor. Ancak gün geçtikçe bu Caps’lar gençlerimiz tarafından can sıkıcı hale getirilebiliyor özellikle son zamanlarda iyice popüler hale gemiş olan bir ünlü veya bir kişinin resminin altına kalın bir kırmızı çizgi üstüne yazılan yazılar bizleri tedirgin ediyorlar. Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya sitelerinde bu tür fotoğrafların yer aldığı onlarca grup açılmış durumda ancak dikkat edin eğleneceğim diye başınız yanabilir ve para cezası alabilirsiniz.

capsÖzellikle paylaştığınız caps fotoğrafındaki resim tanındık veya ünlü birisiyse ve paylaştığınız capstaki yazı aşağılayıcı bir hakaret içeriyorsa o kişi size dava açabilir. Birkaç avukat’ın mahkemeye başvurması üzerine gündeme gelen bu capslar artık eğlence yerine bizlere zehir olabilir.

Her ne kadar gençlerimiz bu fotoğrafları eğlenmek için kullansalarda fotoğrafların altına yazdıkları yazılar gerçekten can yakıcı ve aşağılayıcı yazılar olabiliyor bunun için bu şekilde caps yapan veya paylaşan herkesin dikkatli olması gerekiyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.