LG G Flex2

LG ve Samsung, birkaç yıl önce yeni şeyler denediler: eğimli ekranlı akıllı telefonlarını tanıttılar. Samsung, dikey ekseni boyunca eğri bir ekrana sahip bir cihaz olan Galaxy Round‘u tanıttı. Bu arada, LG, yatay ekseni boyunca kavisli bir akıllı telefon olan LG G Flex‘i tanıttı. Cebe yerleştirildiğinde, düzleşip eğrisine dönecek kadar esnekti.

En son rapor, birkaç fotoğraf içeren bir tweet biçiminde Evan Blass‘dan (A.K.A. @Evleaks) geliyor. Tweet, aşağıda bahsedilen akıllı telefonu konu alıyor.

6GB RAM ve 128GB depolama alanı ile 18.5: 9 en-boy oranına sahip ekran olacak. Tweette yer alan iki görüntü, Doogee’nin marka bilinci ile esnek bir ekrana sahip olacağını gösteriyor.

Doogee, gölgelerden yakınlığı çerçevesiz, akıllı bir telefon olan Doogee Mix ile piyasaya çıktı. Bu gerçekleşirse, üretici kavisli görüntü form faktörünü tekrar alakalı hale getirebilir. LG G Flex gibi kıvrımlı ekranlı akıllı telefonların bir dönüş yapması gerektiğine mi inanıyorsunuz? Yoksa hiç olmayacak şeylerden mi bahsediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here