Dubai Racing iOS Oyunu

Zerofour Games’i son zamanlarda yarış oyunları yaparken görüyoruz. Dubai Drift’in ardınadn Dubai Racing iOS Oyunu da piyasaya sürüldü ve kısa sürede iOS platformunun en çok oynanan oyunlarından biri haline geldi.

Ücretsiz bir yarış oyunu olan Dubai Racing iOS Oyununu App Store üzerinden indirebiliyorsunuz. 520 mb gibi orta düzey bir boyuta sahip olan yapım, iOS 5.0 ve üzeri sürümlerde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Oyunun önemli yanlarından birisi araba çeşitliliği ve araba tipleri. Firma araba modellerini egzotik olarak tanımlıyor. Bir bakıma haklılar ama. Kendi zevkinize göre de ayarlayabileceğiniz araba tipleri, Dubai yollarına uygun bir şekilde hazırlanmış.

Facebook ile bağlantı kurarak arkadaşlarınızla çevrim içi oyun oynayabileceğiniz Dubai Racing iOS Oyununda, 15 farklı bölge bulunmaktadır. Single ve multiplayer oyunlarda bu 15 haritadan dilediğinizi seçebilir ve yarışmaya başlayabilirsiniz.

300’den fazla etkinliğin yer aldığı oyunda 6 rakibinizi tüm bölgelerde geride bırakmaya çalışacaksınız. Bu sayede liderlik koltuğuna oturarak Dubai’nin yarış kralı olacaksınız. Araba koleksiyonunuzu yapmayı da unutmayın sakın yarışırken.

Dubai Racing iOS Oyunu
Dubai Racing iOS Oyunu

 

Belirttiğimiz özelliklerin yanında küçük çapta problemleri de olan Dubai Racing iOS Oyununu aşağıdaki linke tıklaarak indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. 520 mb olmasından dolayı Wi-Fi bağlantısı ile indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Şimdiden tüm oyunculara iyi yarışlar diliyoruz!

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here