ses dublajı
dublaj

Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan bir sosyal medya platformu olan bu uygulama git gide günümüzde yaygınlaşmaya başladı. Özellikle vine videolarından esinlenerek yapılan bu uygulama ile insanlar ses dublajı yapabilmektedir. Son zamanlarda özellikle akıllı cihazların gelişmesi ile bu tür uygulamalar da oldukça gelişmiştir. Bu uygulamalar sayesinde insanlar yaptıkları paylaşımları tüm arkadaşlarına, yakın çevrelerine hatta tüm dünyaya duyurabilmektedir. Bu paylaşımları paylaştıkları sosyal medya profilleri üzerinden diğer uygulamalar da da paylaşma fırsatını yakalayan insanlar bu sayede aynı paylaşım ile hemen her sosyal medya hesaplarında aktifliğini koruyabilmektedir.

Dublaj Programı

Son zamanlarda oldukça ilgi çeken bir uygulama olan Dubsmash, bir ses dublajı uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, dünyada duyurulan ve oldukça revaçta olan sesleri, kendi sesleriymiş gibi gösterebilmekle beraber, aynı zamanda bu hazırladıkları videoları da Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından da paylaşabilmektedir. Konu ile ilgili yapılan açıklamalar doğrultusunda da bu uygulamanın kullanımının yaygınlaştığını da söyleyebiliriz. Bu uygulama sayesinde oldukça kolay ve güze olmakla beraber, aynı zamanda kulağa da hoş gelen dublajların hazırlanıp, Youtube gibi video paylaşım sitelerine yüklenmesi de olağandır.

Facebook'un Yaptığı Bu Deneye İnceleme

Konu ile ilgili düşünecek olursak bir patlama yaşatan bu uygulama, son günlerde kullanımı artmakla beraber, aynı zamanda önümüzdeki günlerde de artması büyük bir ihtimal olmakla beraber, beklenen bir durumdur. İnsanların keyifli bir vakit geçirebildikleri bu uygulama sayesinde, siz de çok eğleneceksiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here