phantom (1)

Sadece 30 cm boyuta sahip, fiyatı ise 2 bin dolar

Üzerinde 10 yıldır çalışılan teknoloji, artık piyasaya girmek için hazır. 30 cm ebadında Phantom adlı küçük hoparlör, boyutuna göre oldukça güzel ses deneyimi yaşatıyor. Ses kalitesi ile boyutlarını aşan sınırlara sahip ürün, 10 yıllık süren bir çalışma sonucu elde edilmiş. Öyle ki, ünlü isimleri bile şaşırtacak bir ses kalitesine sahip.

Phantom adlı bu hoparlörün ses kalitesini deneyen Sting:Artık müziklerimin sadece bu hoparlörde çalmasını istiyorum.” tepkisini verirken, Beats’in eski CEO’su David Hyman: “Tasarım harikası bu ufacık cihazdan çıkan ses inanılır gibi değil. Hayatımda böyle şey duymadım” tepkisini vererek beğenilerini açıklamış durumda.

phantom (1)

Fransız ses mühendisleri tarafından geliştirilen tasarım ve ses kalitesi konusundan harika özelliklere sahip bu hoparlör için tam olarak 77 patent alınmış. Bunun yanı sıra Phantom, tam olarak 37 ödüle layık görülmüş bir cihaz. Cihaz içerisinde ADH teknolojisinin yanı sıra anolog yükseltme gücü, dijital sesin kompaktlığı ile birleşmiş diyebiliriz.

Mühendislerin adeta sanat eseri olarak gördüğü ürün, sesi muhteşem bir berraklık ile sunuyor, bass ve subwoofer hareketleri ile gelecek ses teknolojisini içerisinde barındıran Phantom’a sahip olmak için standardın çok daha üstünde miktarda paradan vazgeçmeniz gerekiyor. Zira cihaz için belirlenen fiyat, 2000 dolar. Cihaz önümüzdeki aylar içerisinde Amerika’da satışa sunulacak, hangi ülkelerde satışa gireceği ise henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here