Eczane HD

Sağlık konusu insanlığın en çok dikkat etmesi gerektiği hususlardan birisidir. Teknolojik imkanlar bile çoğunlukla sağlık ve daha iyi yaşamak üzerine yoğunlaşmaktadır. Şimdi sizlere sunacağımız Eczane HD Android Uygulaması ise sağlık alanında kullanabileceğimiz ücretsiz yapımlardan sadece bir tanesidir.

Çok önemli bir sağlık problemi ile karşılaştınız ve hemen doktora gittiniz. Doktorunuz size bir ilaç yazdı fakat etrafta hiç eczane bulamadınız. Hemen, Eczane HD Android Uygulamasını açıyorsunuz ve harita özelliğinden size en yakın eczaneleri buluyorsunuz. Bu eczanenin telefon numarasını arayarak ilacın var olup olmadığını sorabilirsiniz.

Eczaneyi buldunuz fakat nasıl gideceksiniz? Eczanenin bulunduğu yer ile sizin bulunduğunuz yer arasında bağlantı kurularak bir yol haritası çiziliyor. Bu yol haritasına uyarak eczaneye rahatlıkla gidebiliyorsunuz.

Eczane HD Android Uygulaması
Eczane HD Android Uygulaması

Eczane HD Android Uygulamasının en önemli özelliklerinden birisi Nöbetçi Eczanelerdir. Eğer şehir merkezinde yaşıyorsanız gündüz her mahallede bir eczanenin olduğunu görebilirsiniz. Yani, eczane bulmakta çok zorlanmazsınız. Fakat gece ve hafta sonları durum farklıdır. Sadece bir veya iki tane açık olan nöbetçi eczaneler kimi zaman bulunduğunuz yerden çok uzak olabilir ve siz nerede olduğunu bilmeyebilirsiniz. O zaman Eczane HD Android Uygulaması yine size bu konuda yardımcı olacaktır.

Hemen Android cihazınıza Eczane HD Android Uygulamasını indirin.

Eczane HD Android Uygulaması

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here