Cep telefonu piyasasında üretilen onlarca akıllı telefon modelinden her biri kendi segmentinde normal sayılabilecek düzeyde bir fiyat aralığı ve özelliklerine sahiptir. Ancak bu akıllı telefon modeli, oldukça iddialı özellikleri ve fiyatı ile kullanıcılardan olumlu tepkiler almayı başarmıştır. Çin merkezli olan Elephone firmasının üretmiş olduğu ve amiral gemisi olan akıllı telefon modeli P7000, efsane özellikleri ve efsane fiyatı ile ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Ön siparişe 229 dolar gibi bir fiyattan sunulan bu akıllı telefon modeli, 3 GB RAM’e sahiptir. 13 MP değerinde bir Sony kamerasına sahip olan Elephone P7000, sekiz çekirdekli 64 bit MediaTek’in MTK6752 SoC işlemcisine sahiptir. 16 GB dahili depolama alanı ile kullanıcıya gelecek olan bu akıllı telefon modeli, microSD kart desteği ile hafızayı çoğaltabilme olanağını da kullanıcısına sunmaktadır.

Elephone-P7000

Ekranın oldukça büyük olduğunu söyleyebileceğimiz cihaz, 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahiptir. Ekran çözünürlüğü 1080 piksel olup, 3450 mAh değerinde bir bataryaya sahiptir. Arka tarafında bulunan kaliteli kameranın yanı sıra ön kısmında da 5 MP çözünürlüğünde bir kamerası mevcuttur. 229 dolardan ön siparişe sunulan akıllı telefon normal satışa giridğinde 240 dolar ile kullanıcının karşısına çıkacak.

Çinli üreticinin bu özelliklere sahip bir akıllı telefon modelini, amiral gemisi olan akıllı telefon modelini rakiplerini titretecek fiyattan satışa sunması gerçekten bu telefonun efsane olması için yeterlidir. uygun fiyata efsane özelliklere sahip bir akıllı telefon sahibi olmak isteyenler için bu cihaz gerçekten alınabilecek en mantıklı cihazlardan ancak dünyada henüz Çin’de satışta olması sebebi ile satın alınması ne kadar kolay olur bilinmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here