drumi

Bu makine için tek gereken insan gücü!

Günümüzde elektriğin ulaşamadığı kesim çok az olsa da, her zaman elektrik ihtiyacı karşılamak mümkün olmuyor. Örneğin evde çamaşır makinesi için elektrik gücüne ihtiyaç duyuyoruz, peki insan gücü ile çalışan çamaşır makinesini elektrik varken evde kullanır mısınız? Büyük ihtimalle sorunun cevabına “hayır” yanıtını vereceksiniz.

Fakat dediğimiz gibi, her yerde elektrik enerjisine erişmek mümkün olmayacaktır. Örneğin bir kaç gün kamp yapmak istediğinizde, çamaşırlarınızı elinizde yıkamaktan başka çareniz olmayacak, tabi şimdiye kadar böyleydi. Yirego tarafından geliştirilen insan gücü ile çalışan çamaşır makinesi ile, elinizi çamaşırlara ve deterjana değdirmeden çamaşırları temizlemek mümkün olacak.

Çamaşırlarınızı içerisine yerleştirdikten sonra tek ihtiyacınız olan şey biraz su ve deterjan olacak, bunları da Drumi adlı çamaşır makinesin yerleştirdikten sonra üzerinde yer alan pedala basarak cihazın normal bir çamaşır makinesi gibi çalışmasını sağlamak mümkün. Hem enerji tasarrufu sağlayıp, hem de elektriğin olmadığı yerlerde daha temiz ve zahmetsiz çamaşırları bu cihaz ile sağlamak mümkün.

Taşınabilir yapısı ile bir yerden bir yere kolaylıkla götürebileceğiniz, küçük yapısı ile evinizin herhangi bir köşesinde rahatlıkla saklayabileceğiniz Drumi, şuanda ön sipariş ile satın alınabiliyor. Drumi adlı bu makineyi satın almak için ise, 129 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Gelişmeler, yeni haberler ve güncel teknoloji için takipte kalınız.


1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here