Ana Sayfa İnceleme En hafif ve en ince tabletler

En hafif ve en ince tabletler

-

Dünyanın en hafif ve en ince tabletleri

Dünya üzerindeki trendler değişiyor ve teknoloji hergün biraz daha gelişiyor. Teknoloji geliştikçe de ürünler daha kullanışlı bir yapıya sahip oluyor. Hem kullanıcıların performans olarak hem de boyut olarak gönlünü fethetmeye çalışıyor. Sadece çok iyi performans sunan bir tableti ise kullanıcıların geneli satın almayı uygun görmüyor.

Artık tablet bilgisayar kullanıcılarının genelinin en büyük kriteri hem ne kadar hafif oldukları hem de bunun yanı sıra ne kadar ince oldukları. İşte bu önemli kriteri göz önüne alarak bizler de 2014 yılına kadar çıkmış olan tablet bilgisayarlar arasından en ince ve en hafif olanlarının bir tablosunu yaptık.

Eğer yakın zaman içerisinde siz de bir tablet bilgisayar sahibi olmak istiyor, siz de onlarca insan gibi hem en ince hem de en hafif olanını tercih etmek istiyorsanız, hazırladığımız tablo hiç şüphesiz size rehber olacaktır.

Kalınlık (inches)Ağırlık (pounds)Ekran boyutu (inches)
Samsung Galaxy Tab S 8.40.260.658.4-inch
Samsung Galaxy Tab Pro 8.40.280.738.4-inch
iPad Mini with Retina Display0.290.737.9-inch
Google Nexus 70.340.667-inch
Amazon Kindle Fire HDX 70.350.667-inch

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.