Ana SayfaAkıllı TelefonEn İyi Çift Hatlı Telefonlar

En İyi Çift Hatlı Telefonlar

-

Artık akıllı telefonlar yavaş yavaş çift hat desteğiyle üretilmeye başladı. Hemen hemen her markanın hiç olmazsa bir adet dual sim yani çift hat özelliği bulunuyor. Rekabet dahilinde sektöre giren ve artık önemli bir rol oynayan bu özellik ile alabileceğiniz telefonları bir araya topladık. Eğer yeni bir akıllı telefon almak istiyorsanız ve bu telefonda çift sim desteği olmalı diyorsanız doğru adrestesiniz.

Yapacağımız liste markaların modellerine ve fiyatlarına göre oluşuyor. En ünlü markaların satış fiyatı yüksek modellerinden, belki ilk defa duyacağınız markaların orta sınıf cihazlarına kadar uzanıyor. En iyi çift hatlı akıllı telefonlar listesi şöyle ilerliyor.

General Mobile Discovery & Discovery 2, General Mobile iki modelinde de .çift sim kart desteği sunuyor. GM Discovery 500 TL civarında satılırken, GM Discovery 2 için belirlenen satış fiyatı 850 TL civarında.

Asus Zenfone 5, Asus tarafından üretilen Zenfone 5 çift sim kart özelliği için en çok tercih edilen akıllı telefonlardan biri. Bu noktada Asus Zenfone serisinin başarısı büyük. Fiyat olarak 750-800 TL arasında bulunabilir.
Sony Xperia Z3 Dual, Eşsiz özelliklerinin yanı sıra çok şık bir kasaya sahip. Dayanıklılık ve görüntü olarak üzerine tanınmayan model aynı zamanda çift sim kart desteği sunuyor. Fiyat olarak 1900 TL belirlenmiş.
Samsung Galaxy A7 Duos, Samsung Galaxy A7 Duos modeli ile çift sim kart desteğiyle piyasada bulunuyor. Fiyat aralığı olarak 1300-1400 TL arasında değişiyor.
Victor U2, piyasanın az bilinmiş bir markası olarak fiyat performans açısından son derece iyi telefonlar üreten marka U2 modeliyle çift sim kart desteği sunuyor. Fiyat olarak 700 TL.
Lenovo Vibe Z2, Lenovo tarafından çıkarılan en iyi telefon olma özelliğini taşıyan Vibe Z2 ayrıca çift hat destekli. Fiyat olarak 1650 TL civarında.

Ayrıca bkz: En iyi Çift Hatlı Telefonlar (2019)

Liste uzayıp giderken en dikkat çeken ve çift hat özelliklerinin yanı sıra performans olarak tatmin eden modelleri bir araya derledik. Gerek fiyatlarına, gerekse genel durumlarına ilişkin kısa notlarla sizlere sunduğumuz en iyi çift hatlı telefonlar yazımızın sonuna geldik.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here