Ana Sayfa İpucu En İyi Hosting Firması (Mayıs 2019)

En İyi Hosting Firması (Mayıs 2019)

-

Cepkolik ailesi olarak,  2019 yılında mayıs ayı için en iyi hosting firmasını incelemelerimiz sonucunda seçimimizi yaptık. Turhost.com’ u şimdi daha yakından tanıyalım. Bir hosting firmasından neler bekleriz? Bunların cevabını bulalım.

Hosting firmaları arasında en kaliteli hizmet sağlayan firmaların en önemli özellikleri yatırım  ve yenilikçiliktir. Firmaların kendi bünyelerinde barındırdıkları sunucularında devamlı güncelleme ve optimizasyonları ile birlikte sunucularını güncel tutması önemlidir. En iyi hosting hizmetleri sağlayan barındırma firmasında arayacağınız özellikleri, desteği ve performansı bulabilirsiniz.

Turhost’un Sağladığı Hosting Hizmetleri

2.500 bireysel, 10.000 kurumsal web hosting müşterisine hizmet veriyoruz. 2.400 sunucuda 80.000‘den fazla hızlı web site güvencemiz altında. Güvenli network alt yapısı ile hızlı ve sorunsuz internet erişimine sahip yüksek performanslı sunucular ve en ucuz kaliteli hosting hizmeti vermektedir.  Hosting çeşitlerimize göz atmak isterseniz aşağıdaki içerikleri inceleyebilirsiniz?

Linux Hosting

PHP, HTML yapılarda performanslı bir şekilde çalışan Linux hosting, Yüksek kaynaklı sunucularda barındırılan, tecrübeli mühendisler tarafından optimizasyon edilen en güncel ve performanslı paketlerdir. Turhost’un sunduğu hosting barındırma hizmetlerinde en göz alıcı nokta, hız ve sunucu kalitesidir. WordPress veya PHP uygulaması ile yapılan yazılımları kullanmak isterseniz eğer, Linux Hosting paketlerimizi incelemek için Tıklayınız!

hosting sistemleri

Windows Hosting

ASP.NET, PHP veya HTML uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilen, hız ve performansından ödün vermeyen, güncel versiyonları ile sunduğu performanslı windows hostingleri denemelisiniz. MSSQL veritabanı desteği ile yenilenen sunucularda bulunan hosting paketlerini incelemeyi unutmayın. İndirim fırsatları ile yeni windows hosting paketleri yayındadır.

WordPress Hosting

Sadece wordpress uygulaması için optimize edilmiş hosting paketleri yeni sunucularda en hızlı şekilde çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. %100 NVME SSD Disk yapısına sahip WordPress hosting paketleri yenilenerek fiyatlarından yüksek indirimler sunulmuştur. E-ticaret web siteleriniz,blog siteleriniz veya kurumsal siteleriniz için en uygun hızlı WordPress hosting paketlerini inceleyebilirsiniz. WordPress Paketlerini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

Kurumsal Hosting

Kurumsal web siteleriniz için %100 NVME SSD Disk yapısına sahip hosting paketleri ile en hızlı sitelere sahip olabilirsiniz. Müşterilerinize sayfanızı daha hızlı sunabilir ve sayfalar arası dolaşımlarını hızlandırabilirsiniz.

Deneyimli Destek Ekibine 7/24 Ulaşım İmkanı

Tecrübeli ekibi ile birlikte tüm sorunlarınızda yardımcı olmak için 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Teknik mühendisleri ile birlikte tüm teknik sorunlarınız hakkında çözümler üretmekte ve önerilerde bulunmaktadır. Satın alım yaptıktan sonra sunucu teknik sorunları veya satış hakkında Turhost Destek ekibinden yardım alabilirsiniz.