Ana Sayfa İpucu En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019

-

Bugünlerde bir PC, Mac veya akıllı telefon olsun, tüm cihazlarınız için koruma sağlamak için bir şekilde para ödemekteyiz. Fakat internet güvenlik programları konusunda kadar çok seçenek var ki, hangisinin iyi olduğuna karar vermek oldukça zor.

2019 yılında en iyi İnternet Güvenlik Programları listemiz size bu konuda yardımcı olabilir. Son zamanlarda artan güvenlik sistemleri, zararlı yazılımlar konusunda oldukça fazla tehditin olduğunun bir göstergesi olmakta.

Daha öncesinde hiç bu kadar çok reklam, virüs veya zararlı yazılım olmamıştı. Bundan dolayı bilgisayar ne kadar güvenli olursa olsun, bir şekilde güvenlik yazılımlarına ihtiyacımız vardır.

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019

Şayet bilgisayarınızda bir antivirüs programı varsa, ekstra bir güvenlik programına yine de ihtiyaç duyabilirsiniz. Çoğu antivirüs programı, yerleşik tarama seçenekleri ile gelirken, bazılarında İnternet Güvenlik Programları adına her hangi bir araç bulunmamaktadır.

2019 Yılının En iyi İnternet Güvenlik Programları Listesi

1. Bitdefender Total Security Multi-Device 2019

Bitdefender, son yıllarda performans bakımından en iyi güvenlik programları arasında her zaman ilk sıralarda yer edinmeyi başarmıştır. Hızlı tarama işlemleri, güvenli tarama, şifre yöneticisi ve çok etkili bir spam filtresi de dahil olmak üzere bir dizi araç sunar.

Total Security aracında şifre yönetimi, güvenli tarama, pil yönetimi, VPN, Wi-Fi koruması, sahte yazılım koruması, sistem optimizasyonu, dosya şifreleme araçlarını sunar.

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019
Bitdefender Total Security Multi-Device 2019

Aynı zamanda satın aldığını bir lisans beş farklı bilgisayarda çalışabilmekte. İster Mac olsun ister windows farketmez. Aynı zamanda Android cihazlarda 10’a kadar aynı lisans kullanılabilir.

Bitdefender şu anda yüzde 50 indirim sunuyor. Bu da yılda 35 Pound’a beş farklı bilgisayarı koruyabileceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca bkz: Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Programları 2019

2. Kaspersky Total Security 2019

Kaspersky, en iyi internet güvenlik programları arasında akla gelen bir diğer isimdir. Genel olarak ününü içerisinde bulunan üst düzey veritabanı sayesinde sunduğu korumadan almıştır.

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019
Kaspersky Total Security 2019

Total Security paketini aldığınızda, 5 cihaza kadar ortalama 49.99 Dolar ödeme yapmanız gerekmektedir. Kaspersky Total Security 2019 ile daha akıllı arayüzü ve temel işlevsellik dışındaki ek araçları ile olağanüstü performans sunar.

Total Security, PC, Mac, iOS ve Android cihazlarına destek sağlamaktadır. Dosya yedekleme ve şifreleme, şifre yönetimi, ebeveyn kontrolleri ve çocuk güvenliği önlemleri ile birlikte çok güvenli güvenlik taraması ile birlikte gelir.

Ayrıca bkz: 3000 TL’ye Alınabilecek En İyi Telefonlar 2019

3. McAfee LiveSafe

Yıllık 199 TL’lik fiyatı ile Intel’in sahip olduğu LiveSafe, internet güvenlik programları arasında en ucuz ürün değil, ama özellikleleri bakımından kullanıcı dostudur.

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019
McAfee LiveSafe

Ebeveyn kontrolleri ve anti-spam, şifre yönetimi ve kimlik koruması, web sitesi taraması ve %100 garantili bir virüs temizliği ile paranızın hakkını verir. Tek bir lisans ile sınırsız bilgisayarı, Mac’leri, telefonları ve tabletleri kapsar.

Ayrıca bkz: Dünyanın En İyi 10 Telefonu!

4. Symantec Norton Security Premium

Norton Security Premium, 10 farklı PC, Mac, iOS ve Android cihazına kadar yılda 160 TL ile premium koruma sağlar. Ebeveyn denetimleri, kimlik koruması ve mükemmel kötü amaçlı yazılım taraması ile birlikte gelir.

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019
Symantec Norton Security Premium

Ayrıca Android için kötü amaçlı yazılım kaynağı olan tehlikeli uygulamaları uyaran kullanışlı bir Android özelliği de bulunmakta. %100 virüs temizleme garantisi, 25 GB bulut yedekleme ve ağ güvenlik duvarı vardır. Bunlara ek olarak bir parola yöneticisi veya herhangi bir sistem optimizasyon aracına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Portre Çekim İçin En İyi Diyafram Açıklığı ve Odak Uzaklığı Nedir?

En iyi internet güvenlik programları arasında bir diğer indirimli yazılım BullGuard’dur. BullGuard yaklaşık 10 cihaz için yılda 100 dolar civarında bir ücret ile gelir. Ancak zaman zaman çok daha ucuz teklifler sunmaktadır.

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019
BullGuard Premium Protection

Temel koruma alanı geliştirildi. Buna ek olarak ebeveyn denetimleri, istenmeyen posta önleme, kimlik koruması, 25 GB çevrimiçi yedekleme ve otomatik yükseltmeye sahip olabilirsiniz. BullGuard, çocuğunuzun sosyal medyasındaki uygunsuz içerik hakkında sizi uyarmayı da sağlar. Mobil cihazlar için şifre yöneticisi veya destek yok, ancak BullGuard bilgisayarları korumak için sağlam bir programdır.

Ayrıca bkz: Android İçin En İyi Temizleme – Bakım Uygulamaları 2019

6. Avast Internet Security

Avast, sunduğu mükemmel ücretsiz ürünü ile ön plana çıkar. Aynı zamanda ücretli İnternet Security uygulaması bir PC için yılda 80TL’den başlar.

En iyi İnternet Güvenlik Programları 2019
Avast Internet Security

Temel koruma ürününe ek olarak, yönlendirici güvenliği, tarayıcı temizliği, şifre yönetimi, korumalı indirme işlemleri, DNS koruması, güvenli tarama ve istenmeyen posta önleme özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi Savaş Oyunları 2019

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nubia Red Magic 5G, Kablosuz Yayın Özelliğine Sahip Olacak

Bugün, Nubia kurucu ortağı Ni Fei, Çin mikroblog platformu Weibo'da yeni bir video paylaştı, burada kullanıcıların, Red Magic 5G akıllı telefonunu kullanarak...

İşte Karşınızda 44 MP Çift Selfie Kamerası Olan Dünyanın İlk Telefonu!

Mobil sektöründe bu yıl göreceğimiz trendlerden biri yeni delikli ekran tasarımları olacak. Bugün de buna bağlı olarak, çift kameralı, bilinmeyen bir telefon...

Huawei P40 Serisine Yeni Bir Model Daha Mı Geliyor? Huawei P40 Plus!

Çinli üretim devi Huawei, Mart ayında Huawei P40 serisini piyasaya sürecek. Ancak, bu seri ile ilgili bazı yeni detaylar var. Huawei P40...

Samsung Galaxy Z Flip – Fiyatı ve Özellikleri

Galaxy Z Flip, 11 Şubat'ta Samsung'un Galaxy S20 serisinin yanında ikinci katlanabilir telefon olarak tanıtılacak. Kasım 2019'da açıklanan Motorola Razr 2019 gibi...

En İyi Realme Telefonlar 2020

En iyi Realme telefonlar, bir bir ülkemizde de satışa çıkmaya başladı. Çok kısa bir süre sonra en iyi Realme telefonlar, ülkemizde de...