Ana Sayfa İnceleme En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019

-

Video içeriği yıllar içinde gelişti ve günümüzde en büyük eğlence kaynaklarından biri haline geldi. Videoların yalnızca 3GP ve MP4‘te mevcut olduğu günler geride kaldı; birçok yeni format, yüksek kaliteli videoları desteklemek için ortaya çıktı. Bu videoları, akıllı telefonunuzda oynatmak için, farklı video formatlarını destekleyen bir video oynatıcı sına ihtiyacınız olacaktır.

Bir iPhone kullanıcısıysanız, yerleşik video oynatıcısının özelliklerinden ve eksikliklerinden, acı çekmiş olmalısınız. Neyse ki, iPhone için zengin özelliklere sahip ve video izleme deneyiminize renk katan çok sayıda üçüncü taraf video oynatıcı uygulama var. Seçeneklerin sayısı en iyi video oynatıcı uygulamasını seçmenizi zorlaştırıyorsa, işte size başvurabileceğiniz bir liste oluşturdur.

Sorunsuz video izleme deneyimi sunan En İyi iPhone Video Oynatıcı uygulamalarının bir listesini hazırladık. Özellikler ve desteklenen formatlar, değerlendirmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken noktaları sizler için derledik.

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019

1. PlayerXtreme Media Player – En İyi Video Oynatıcısı

PlayerXtreme, iPhone ve iPad için, zengin özellikli bir video oynatıcı uygulamadır. Uygulama, videonun desteklenen hemen hemen tüm formatlarını destekler. Bu da, oynatmakta olduğunuz videonun formatı hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Uygulamanın arayüzü oynatmak istediğiniz video için cihazınızda depolanan içeriğe göz atmayı kolaylaştırır.

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019
PlayerXtreme Media Player

PlayerXtreme Media Player Özellikleri
– NAS cihazları, Wi-Fi sabit diski, MAC, PC, DLNA/UPnP uygulamaları da dahil olmak üzere çok çeşitli ağ cihazlarından videolar dönüştürülmeden oynatılabilir.
– Uygulama, AirPlay ve Google Cast aracılığıyla yayın yapmayı destekliyor.
– Video hızlandırma / yavaşlatma gibi hareket kontrolleri.
– Uygulamanın premium sürümü ayrıca, uygulamaya bir şifre ekleme özelliğini de sunar.
– Altyazılar gerçek zamanlı olarak indirilebilir.

PlayerXtreme Media Player, iPhone için en iyi video oynatıcı uygulamalarından biridir. Ücretsiz sürüm heyecan verici özellikler sunar; Üst düzey özelliklerin kilidini açmak için premium sürümü satın alabilirsiniz.

Desteklenen Formatlar
3gp, asf, avi, divx, dv, dat, flv, gxf, m2p, m2ts, m2v, m4v, mkv, moov, mov, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, ogm, ogv, ps, qt, rm, rmvb, ts, vob, WebM, wm, wmv, iso, wtv, video_ts

Ayrıca bkz: iPhone ve iPad için En İyi 5 PDF Okuma Uygulaması 2019

2. KMPlayer – En İyi 4K Video Oynatıcısı

iPhone’da 4K videoları destekleyen bir video oynatıcıyı dört gözle bekliyorsanız, aramanız KMPlayer ile sona erer. Çeşitli formatları desteklediği için videonun formatı ve kodlaması konusunda endişe duymadan kusursuzca kullanabilirsiniz. Videolar bulut depolama ve ağ servislerinden oynatılabilir. Zengin özelliklerle birlikte kullanımı kolay bir arayüz, bu uygulamayı özel kılar.

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019
KmPlayer

KMPLayer’in Özellikleri
– Videoyu hızlandırma/yavaşlatma ve sesi kontrol etmek için hareket işlevleri.
– Google Drive, FTP ve Dropbox gibi ağ servisleri desteklenir.
– H.265, VP9, vb. gibi farklı codec formatlarını destekler.
– KM oynatıcısında 3D, 4K ve UHD videolar kolayca oynatılabilir.

KMPlayer, özellikleri ve iyi tasarlanmış bir arayüz ile verilen en iyi ücretsiz iPhone video oynatıcılardan biridir. Uygulamaya, tüm dünyada 230’dan fazla ülkede erişilebilir ve 36 dilde kullanımı mümkündür.

Desteklenen Formatlar

3gp, 3gp2, 3gpp, amv, asf, avi, axv, flv, f4v, gvi, gxf, m1v, m2p, m2t, m2ts, m2v, m4v, mks, mkv, moov, mov, mp2v, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, nsv, nuv, oga, ogg, ogm, ogv, ogx, spx, ps, qt, rec, rm, rmvb, tod, ts, tts, vob, vro, webm, wm, wmv, wtv, xesc.

Ayrıca bkz: En İyi Android Emülatörleri 2019

3. OPlayer Lite – iPad için En İyi Video Oynatıcı

OPlayer Lite video oynatıcı uygulamasıyla iPad’de video izleme deneyiminize renk katabilirsiniz. Birden fazla format desteği ile bu medya oynatıcı uygulaması, en sevdiğiniz uygulama yapmak için birçok özelliğe sahiptir. Arayüz bazılarına dağılmış gibi gelebilir, ancak tüm özellikleri tek bir ekranda görürsünüz; bu, ayarlara erişmek için videoyu durdurmanız ve düğmesine basmanız gerekmediği anlamına gelir.

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019
OPlayer Lite

OPlayer Lite’ın Özellikleri
– http, ftp, samba, rtp, stsp, mms vb. içerik akışları destekler.
– iPhone için diğer video oynatıcıların aksine arka planda oynatılabilir.
– Sadece bir elinizle video kontrolü sağlayan tek el modu.
– AirPlay, Mirroring ve HDMI destekler.

Oplayer Lite, birçok oyuncu tarafından iPhone oynatıcı uygulamasının yerleşik tarayıcısıyla oyun akışı sağlamak için kullanılır. Uygulamanın ücretsiz sürümü iyi bir işlevlik sunar. Uygulamayı tam potansiyeliyle kullanmak istiyorsanız, premium sürümünü satın almanız gerekir.

Desteklenen Formatlar
mkv, wmv, avi, divx, xvid, rmvb, rm, flv, mp4, 4k, mov, 3gp, m4v, blu-ray, ts, m2ts, swf, asf, vob, h265 (hevc), webm.

Ayrıca bkz: Google Alternatifi En İyi 12 Arama Motoru 2019

4. Infuse 5 – En İyi Film İzleme Oynatıcısı

Firecore’un Infuse 5 video oynatıcı uygulaması, özellikleri ve yıllar boyunca tutarlılığı nedeniyle, En İyi iPhone Video Oynatıcı listesine dahil edilmelidir. Video oynatıcı, herhangi bir sorun olmadan çok sayıda video formatını oynatma özelliğine sahiptir. Övgüye değer AirPlay ve Altyazı desteğiyle, videoları ağ aygıtlarından da yayınlayarak izleyebilirsiniz. Bu film oynatıcının en ilginç özelliklerinden biri temiz ve düzenli arayüze sahip olmasıdır.

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019
Infuse 5

Infuse 5’in Özellikleri
– İzlemekte olduğunuz TV ve filmleri, sonradan tekrar izlemenizi sağlayan Trakt ile senkronize edilir.
– iPhone için Infuse 5 medya oynatıcı herhangi bir gecikme ve kasma olmadan hemen hemen tüm formatlardaki video dosyalarını oynatabilir.
– Zarif ve karanlık bir tema, gece film izlemeyi sevenler için idealdir.
– iTunes senkronize edilebilir ve dosyalar ftp yoluyla da aktarılabilir.

Uygulamanın iki sürümü var: ücretli ve pro sürümü. Ücretli iPhone video oynatıcı, 4K format desteği, HD kalitesinde ses ve bulut akışı gibi üstün özelliklere erişmenizi sağlar. Sürüm aynı zamanda iPhone’daki en iyi film oynatıcılardan biri olması için iyi özelliklerle donatılmıştır.

Desteklenen Formatlar
3GP, AVI, ASF, BDMV, DIVX, DVDMEDIA, DVR-MS, FLV, ISO, M4V, MKV, MOV, MP4, M2TS, MTS, OGM, OGV, TP, TS, VIDEO_TS, WEBM, WMV, WTV.

Ayrıca bkz: 2019 Yılının En İyi 6 Torrent Sitesi

5. VLC For Mobile – Açık Kaynak Kodlu Video Oynatıcı

iPhone video oynatıcıları üzerine yapılan bir listede VLC media oynatıcısından söz edilmediyse kesinlikle eksiktir. Ünlü video oynatıcı masaüstünü zaten yönetiyor. Aynı şekilde VLC’nin iOS uygulaması hiç de hayal kırıklığına uğratmaz. Dönüştürmeden herhangi bir formattaki videoları oynatabilirsiniz ve harici kodlayıcı paketleri indirilmeden birden fazla kodec de oynatılabilir. Oynatıcının minimalist tasarımı da popülerliğine katkıda bulunuyor.

En İyi iPhone Video Oynatıcı Uygulamaları 2019
Vlc Player

VLC For Mobile Özellikleri
– Video dosyaları Dropbox, Google Drive, One Drive, iCloud ve iTunes ile senkronize edilebilir.
– Tam SSA uyumluluğu da dahil olmak üzere gelişmiş altyazı desteği.
– Çeşitli hareket kontrolleri
– Ağ akışına HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP veya UDP / RTP desteği ile de izin verilir.
– Medya oynatıcı uygulaması, dokunma kimliği veya şifre ile kilitlenebilir.

iPhone için VLC media player, şüphesiz iPhone ve iPad için en iyi video oynatıcılardan biridir. Altyazılar internetten bir URL girilerek alınabilir. Ayrıca, diğer iOS medya oynatıcılarında genellikle bulunmayan uygulamada DTS ve Dolby AC3 kodeklerini de sahip olabilirsiniz.

Desteklenen Formatlar
MP4, MOV, M4V, MKV, FLV, etc.

Ayrıca bkz: En İyi VPN Servisleri 2019

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...

Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

Lite versiyon akıllı telefonlara da önem veren Samsung, amiral gemisi modellerine sonradan eklediği Lite modelleri ile ünlenmeye başladı. Ama bu kez durum...

Bugün Koronavirüse 1.041 Kişi Yakalandı, 2.219 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 9 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.024 kişinin COVID-19 testinin...