Ana Sayfa İpucu En iyi Mini Fırınlar

En iyi Mini Fırınlar

Mini fırın almak istiyorsunuz ama hangi modeli alacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman en iyi mini fırınları seçtiğimiz listemize göz gezdirin.

-

Fırın denildiğinde akla hemen o hantal, taşınması zor, büyük kasalı beyaz eşya ürünü geliyor. Tamam bu fırınlar da kullanılıyor ve çok teknolojik ürünler var ama artık yavaş yavaş insanlar daha pratik kullanılabilen, daha işlevsel ürünleri tercih etmeye başladı. Mesela mini fırınlar.

Taşıması kolay, amaca hitap eden, farklı ortamlarda kullanılabilen mini fırınlar çoğu zaman hantal büyük fırınların yerini alıyor. Ama her mini fırın için bunu söyleyemeyiz. Her mini fırın isteklerinizi karşılayacak iyi özelliklere sahip değil. En iyi mini fırın yazımızı niye hazırlıyoruz, işte tam bu sebepten hazırlıyoruz.

Alabileceğeniz çok fırın var ama bunların arasında hangisinin özellikleri daha iyi? Hangi mini fırın alınmalı? Mini fırın fiyat aralığı nasıl olmalı? Soruları çok fazlası ile türetebiliriz. Biz cevaplarımıza geçelim.

İlginizi Çekebilir: En İyi Yazıcılar 2019

Mini Fırın Alınırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Fırınlara, modellere, bu modellerin özelliklerine ve fiyatlarına geçeceğiz ama her modele ulaşmak mümkün değil. Bunun için genel bir kriter değerlendirmesiyle başlayalım.

Her zaman model ve marka belirtmk doğru değil ya da her zaman işe yaramaz. Ama satın alımda dikkat edeceğiniz noktaları bilmeniz, alacağınız fırının markası ne olursa olsun, kriterlere ne kadar uygun olduğunu anlamanıza olanak sağlar.

Fırın Yalıtımına Bakın ya da Bu Konuda Bilgi Alın: Mini fırınlarda şöyle bir şey var ki fırını taşıyabilirsiniz. İlla ki fırını mutfakta kullanacaksınız diye bir durum yok. Biraz garip bir örnek olacak ama fırında balık yaparken, fırınını balkona taşıyan insanlarla karşılaşmışlığım var. :)

Konumuza geri dönelim. Fırının taşınabiliyor olması farklı ortamlarda kullanılacağı anlamına gelir. Bu durumda fırın yalıtımının çok iyi olması lazım.

Hangi ortamda kullanırsanız kullanın, fırının pişirme esnasında dışarıdan hava temasının kesilmesi yani yalıtımın yapılması gerekir. Yeni bir mini fırın alırken, bu konuda yetkili isimlerle konuşun. Fırını alacağını markanın görevlileri sizi bilgilendirecektir.

İhtiyacınız Neye Yönelik?: En iyi mini fırın tercihini yapacaksınız ama sizin ihtiyacınız ne? Hızlı pişiren bir fırın mı? Farklı modlara sahip olan, pişirme alanı geniş olan bir fırın mı? Ne istediğinizi belirleyin ki ona göre ürün seçimi yapabilesiniz.

Modlar ve Pişirme Opsiyonu: Eski tip mini fırınlarda çok yüksek sayıda mod desteği bulamıyordunuz. Ama 2020 yılında artık mini fırınlar için de çok seçenek var. Fırın alırken mutlaka bu modları ve pişirme opsiyonlarını değerlendirin.

Fırının pişirme modlarının sayısı ne kadar fazla ise size ne kadar fazla seçenek sunulmuşsa, o kadar avantajlısınız.

Turbo modu, et pişirme modu, hızlı pişirme modları gibi farklı modlar olmalı. Bu yapacağınız yemekler için de artı sağlayacak bir nokta olacaktır.

En iyi mini firin

Kapak Modeli: Mini fırınlarda kullanılan kapaklar, yalıtım için ilk noktadır. Fırının yalıtımı çok iyi olabilir ama kapak iyi değilse hepsi boş.

Çünkü yine dışarıya hava sızabilir ve aynı şekilde dışarıdan hava pişirme alanının içerisine girebilir. Alacağınız fırınların kapağının kilitli sistem olduğuna ve çift cam kullanıldığına emin olun. Bu pişirme kalitesini arttıracak olan bir durum.

Tasarım Önemli: Alacağınız her teknoloji ürününde olduğu gibi alacağınız fırınlarda da tasarım çok önemli. Tasarımdan kastımız sadece dış kasa değil. Dış kasa ne kadar kullanışlı olursa o kadar avantajlı olacaktır ama tek başına yeterli değil.

Tasarımdan kastımız aydınlatmadan, kapağın açılma şekline kadar uzanıyor. Bir kere içerisinde aydınlatma bulunmayan fırınları almayın.

İçerisinde aydınlatma olmayan fırın kaldı mı bilmiyorum ama bu tip bir fırını almanız durumunda yemekleri kontrol etmek için her seferinde fırının kapağını açmanız gerekiyor.

Bunun için aydınlatma sizde bir kural olsun. Ayrıca dediğimiz gibi dış kasanın ne kadar kullanışlı olduğu da önemli bir kriter.

Fiyat: En iyi mini fırın listemizde biz de yer vereceğimiz modellerde farklı fiyat aralıklarının olduğunu göstereceğiz. Her fırın için aynı fiyat tabii ki geçerli olmayacaktır.

Ama şu da bir geçek ki belli bir fiyat kriteri olması gerekiyor. 1500 liraya kadar ulaşan fırınlar var ama işinizi görecek seviyede fırınları daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Tutup ben en iyisini almak istiyorum diyorsanız da bu sizin tercihiniz.

Enerji Tasarrufu: A+ sınıfından şaşmayın. Elektrik tasarrufu noktasında bu önemlidir.

En iyi mini fırın seçeneklerine geçmeden önce kriterlerin neler olduğu konusunda bilgi vermek istedik. Mini fırınlar için aklınızda az çok bir fikir oluştuğunu düşünüyorum.

En azından bir fırın alırken artık hangi özelliklere bakmanız gerektiği konusunda daha deneyimlisiniz. Asıl görevimize dönecek olursak mini fırın tavsiyeleri. İşte asıl mesele burası. :)

En iyi Mini Fırın Modelleri ve Fiyatları

Simfer M4553 Mürdüm Mini Fırın

Simfer, mini fırınlar konusunda başarılı olmuş markalardan. Mürdüm adı verdiği güzel bir modeli de olan marka, bu konuda gerçekten başarılı.

Tasarım

Mini fırın için tasarımın önemli olduğunu söyleyip, tasarımı geçmek olmaz. Özel seri olan Simfer M4553 Mürdüm Mini Fırın, adından da anlayacağınız gibi mürdüm renginde ve çok şık gözüküyor.

Fırın kapağının yanında 3 adet sıralı düğme kontrolü bulunuyor ve kontrolleri çok kolay. İçerisinde tek bir tepsi bulunan mini fırının ölçüleri ise 33 mm X 59 mm X 47 mm.

En iyi mini firin

Özellikleri

Hacim olarak 45 litrelik bir hacmi bulunan Simfer M4553 Mürdüm mini fırın, ne çok küçük ne de çok büyük bir hacme sahip. Tam ideal bir ölçüde.

Fırının hacmi kadar önemli olan kısımlardan birisi gücü. 800 watt güç değeri bulunuyor ve bu da başarılı. Toplamda 6 programlı olan Simfer M4553, farklı besinleri, farklı değerlerde pişirme ayrıcalığına sahip.

Alttan ısıtma, üstten ısıtma, ek ızgara ve iç aydınlatma gibi önemli gereksinimleri de bünyesinde bulunduran mini fırının dijital saat eksiği var.

Zamanlama yapabiliyorsunuz ve maksimum olarak 90 dakika zamanlamaya kadar çıkabiliyorsunuz ama bunu gösterecek olan dijital bir saat yok. Geriye sayım sunan manuel bir geri sayım var. Bu saate mekanik saat diyoruz.

Çift camlı kapak, çift katlı thermo taban gibi artılardan yararlanabileceğiniz Simfer M4553, buz çözme ve buharlı temizleme artısıyla da farkını gösteren mini fırınlardan.

Özellikleri değerlendirme yaparken fiyat ile bağdaştırmak lazım. Fiyata göre nasıl bu önemli. Bu konuda da iyi bir model.

Fiyat: 580 – 600 TL arasında.

İlginizi Çekebilir: Hangi Telefonu Almalıyım?

Luxell LX-9645 Mini Fırın

Simfer kadar değil ama Luxell fırınlar da bu konuda başarılı. Standart boy fırınları da var ama mini fırınları biraz daha başarılı olan bir marka. Luxell LX-9645 mini fırın, başarılı kabul edeceğimiz bu sınırlar arasında yer alıyor.

Tasarım

Köşeli ve tam dikdörtgen yapıda olan mini fırın, uzun tek boy metalik renkte bir kapak kısmı sunuyor. Genel olarak siyah renginde olan fırın, sağ kısımda metalik renkte bir alan ile dikkat çekiyor bu alanda toplamda 4 farklı buton bulunuyor. Butonların tasarımı standart ve dairesel şeklinde çevirmeli.

En iyi mini firin

Özellikleri

Fırın diğer mini fırınlara göre birazcık daha geniş bir iç hacmine sahip. 45 litre olan iç hacmi yerine bu seride 70 litre iç hacmi kullanılıyor. Ön kısımda çift camın bulunması ve iç hacmin biraz yüksek olması, alan kaplaması konusunda Luxell LX-9645 mini fırın avantajını biraz geri plana çekiyor.

İç ızgarası ve yine iç aydınlatmasının bulunduğu fırının fan destekli pişirme modu artısı var. Fan destekli pişirme modu, yemeklerin çok daha hızlı bir şekilde pişmesine olanak veriyor bir nevi turbo modu olarak da gösterebiliriz.

Kendi köşeli emaye tepsisi ile fırın yemeklerini yapmanızı kolaylaştıran Luxell LX-9645, bir de yuvarlak bir tepki kullanıyor ve yuvarlak tepsi, fırının iç hacminde biraz daha küçük kalıyor. Böylece tepsiyi istediğiniz gibi çevirebiliyorsunuz. Fırının bir de tavuk çevirme modu bulunuyor ve tavuk çevirme modu fırın geniş olduğu için bu modu kolayca kullanabiliyorsunuz.

Manuel zamanlama sunan fırının 90 dakikalık zamanlaması var. Sıcaklık için maksimum olarak ulaşabileceğiniz seviye ise 230 derece. Zaten bu sıcaklık değeri birçok yemek için yeterli. Sonrası için daha büyük fırın kullanmanız lazım. Mini fırın için 70 litre hacmi çok dert etmeyecekseniz, bu sizin için gerçekten iyi bir model.

Fiyat: 520 – 600 TL

Simfer M3495 Rustik Krem Mini Fırın

En iyi mini fırınlar içerisinde Simfer sık sık karşımıza çıkacak gibi duruyor. Biraz daha uygun fiyatlı bir mini fırın istiyorsanız bu sefer karşınızda Simfer M3495 Rustik Krem modeli var. Baştan söyleyeyim şık ve iyi hatlara sahip olan bir fırın.

Tasarım

Fırının tasarımı çok başarılı olmuş. Adında da kullanıldığı gibi krem beyazı olarak gösterebileceğimiz bir renk seçeneği kullanılmış. Krem beyaz renk, ile metalik detayları kullanılmış.

Tasarım retro adı verilen tasarımlar arasında. Kapak kısmında silindir şeklinde tek bir kapak bölümü bulunuyor. Her iki tarafından da retro detayları olduğu kapağı tamamlayan ayar düğmeleri. Ayar düğmelerinde de retro tasarım kullanılmış. Ölçüler: 330 mm X 480 mm X 370 mm.

En iyi mini firin

Özellikleri

70 litre hacme sahip olan bir mini fırından sonra, yarı yarıya hacmin düşürüldüğü bir başka fırına geçmişiz gibi kabul edilebilir. Simfer M3495 Rustik krem fırın, sadece 34 litre iç hacme sahip olan bir fırın.

Ama bu yemekleri pişiremeyecek kadar küçük bir alanı olduğunu düşündürmesin. Ayrıca tepsi aramanıza da gerek yok. Fırın içerisinde Standart kare şeklinde bir tepsi bulunuyor ve yuvarlak tepsi bulunuyor.

İki farklı tepsi seçeneğinin dışında iç ızgara da tutulmuş. Hem alttan hem de üstten ısıtmaya sahip olan Simfer M3495 Rustik, hızlı pişirme moduna ve yüksek ısı derecesine sahip ama diğer mini fırınlarda olduğu kadar fazla mod bulunmuyor.

Modlar biraz daha sınırlı. Zamanlama olarak ise yine 90 dakika zamanlama imkanına yer veriliyor. Manuel sayaç bu model için de geçerli. Dijital bir gösterge yok.

Zaten böyle bi durum olsaydı retro tasarıma engel düşerdi. Bu durumda da en iyi mini fırın listesine taşımak çok doğru olmazdı. Hem tasarım uyumuna hem de özellik yeteneklerine bakıyoruz.

Fiyat: Fiyat diğer modellerden daha uygun demiştik. 330 – 380 TL arasında fiyat aralığı var.

İlginizi Çekebilir: Portatif Klima Alınır mı?

Vestel MF 42 EK Mini Fırın

Vestel’in bu alanda ünlü olan ürünleri var. Bu ürünlerden birisi olarak kabul edilebilecek Vestel MF 42 EK mini fırının tasarımını çok beğendiğimizi belirterek başlayalım.

Tasarım

Tamamen kırmızı ve siyahın uyumunu yansıtan mini fırın için, dört bir tarafta kırmızı kasa kullanılmış ve cam kısmında içeriden dışarı doğru kullanan bir kapak kısmı var.

Diğer mini fırınlarda olduğu gibi arada boşluk olan bir kapak kısmı yok. Camın yanında yer alan düğmelerde yine kırmızı kasa üzerine siyah renk olarak kullanılmış.

En iyi mini firin

Özellikleri

Tam ara model olan Vestel MF 42 EK mini fırın, 42 litrelik iç hacmine sahip. 50 litre iç hacmi olan fırınlara göre hacim daha düşük ama ön cam ince kullanıldığı için iç hacim biraz daha kullanışlı.

Diğer fırınlardan farklı olarak Vestel’in fırınının derin bir tespit sunması da önemli artılar arasında. Mini fırınlarda tepsi sıkıntısı olabiliyor. Bunun için önemli bir artı diyoruz çünkü biraz daha küçük tepsilere ihtiyacınız var.

5 programlı olan fırın, farklı pişirme modlarına ek olarak bir de elektroturbo fan sunuyor. Maksimum olarak 230 derece sıcaklığa kadar yükselebilen fırında, 90 dakika zamanlama var.

90 dakika zamanlamayı her seferinde tekrarlamayacağız. Bu standart bir özellik. Bu özelliği farklı kullanan bir fırın olursa, o zaman detay veririz.

Fiyat: 580 – 600 TL

Arçelik MF 30 STB Mini Fırın

Arçelik her zaman için sağlam ürünler sunmasıyla bilinen bir marka. Fırınları için de bu geçerli. En iyi mini fırınlar arasına taşıdığımız Arçelik MF 30 STB modelinin de başta bu özelliği dikkat çekiyor.

Tasarımı

Tasarım mikrodalga fırınlarla hemen hemen eşit bir yapıda. Mikrodalga kadar da küçük bir fırın olan Arçelik MF 30 STB, beyaz renk seçeneğini getiriyor.

Başka bir renk seçeneği yok. Beyaz kasada ek olarak siyah çerçevelerin olduğu cam detayı var. Ölçüleri: 323 mm X 512 mm X 400 mm.

En iyi mini firin

Özellikleri

Özellik olarak diğer mini fırınlardan daha kapsamlı seçenekler sunası ve 9 adede kadar modlarının bulunmasına karşın, hacim olarak sadece 30 litrelik bir hacim var. Mikrodalga fırınlara benzettiğimiz kısımlarından birisi de burası.

30 litre hacim mini fırınlara göre bile düşük bir hacim ama tercih meselesi tabii ki. Kimi kullanıcılar daha düşük hacim ve mini seri istiyor. Maksimum sıcaklık değeri de standartların altında.

Standart 230 derece sıcaklık. Arçelik MF 30 STB modelinde sıcaklık ise maksimum olarak 200 dereceye kadar çıkıyor. Zamanlama konusunda avantajınız var 90 dakika yerine 100 dakika zamanlama yapma imkanınız var. Üstten ısıtma, iç aydınlatma ızgara, özellikli fırın, hızlı pişirme özelliklerine sahip.

Fiyat: 700 – 799 TL

Luxell LX-8520 Mini Fırın

Retro tasarımlı fırınları hemen arka plana atmayalım. Retro fırınlarda güzel alternatif modeler var. Luxell LX-8520 retro için güzel bir örnek.

Tasarımı

Pembe, Turuncu ve Beyaz renk seçenekleri bulunan mini fırın, retro kapak uçlarına sahip ve yan kısımda da yine yenilenmiş butonlar var.

Metal görünümlü ve retro tasarımlı butonlarla kapak tam bir uyum içerisinde sunulmuş. Turuncu ve pembe renk seçeneği çok tercih edilecek olan renk seçenekleri değil ama krem beyazı renk seçeneği çok tercih edilecek seçeneklerden.

En iyi mini firin

Özellikleri

Her şey iyi güzel ama en iyi mini fırınlar arasında olmasına rağmen, bu fırın hacimsel olarak çok küçük. 30 litre hacimli olan fırınlardan bile daha küçük olan Luxell LX-8520, 20 litrelik bir iç hacmine sahip.

İç hacmi çok küçük olmasına rağmen, güç olarak ise 1000 Watt değeri gibi yüksek bir değer var. Yani fırın oldukça güçlü. 240 derece sıcaklık değerine kadar çıkan fırın, ızgara bölümü ve kendi emaye tepsisi ile kullanışlı.

Fiyatı: 325 – 355 TL

Korkmaz A488 Mini Fırın

En iyi mini fırın markaları arasında olan Korkmaz, biraz daha pahalı ama malzeme kalitesi olarak iyi bir ürün ailesi sunuyor. Bizim seçtiğimiz model Korkmaz A488 mini fırın.

Tasarım

Inox tasarımında olan fırın, tek parça düzeninde. Üst tarafında metalik, çerçeve kısımlarında da metalik tek parça tasarım kullanan fırın, küçük bir kapak kullanılıyor.

Kapak üzerinde de metalik tasarım kullanılıyor ama kenarlarında siyah çerçeve parçaları var. Cam kısmında da siyah çerçevelerin kullanıldığı fırının yan bölümünde ise 3 buton ve butonların üzerinde metalik renkler var.

En iyi mini firin

Özellikleri

1000 Watt değeri için güçlü bir mini fırın dedik. O zaman Korkmaz A488 modelinin çok çok daha güçlü olduğunu söylememiz lazım. 1500 Watt değerinde gücü sahip olan mini fırın, sadece bu yönüyle bile en iyi mini fırınlar arasında yer almaya hak kazanmakta.

İç hacmi olarak ise diğer modellere göre biraz daha yüksek kapasite var. 45 litre hacmi olan fırın, 250 dereceye kadar maksimum sıcaklık değerine sahip. Üstten ısıtma ve alttan ısıtma sunan fırının, iki taraflı ısıtma sunması önemli avantaj.

250 derece sıcaklıkta çalışan fırın, turbo modu sayesinde çok hızlı yemek pişirebiliyor ama bunu ne kadar tercih edersiniz size kalmış. Yemek lezzeti kısmına biz karışamıyoruz. :)

Hızlı pişirme modu sunan ve turbo gücüne sahip olan Korkmaz A488 fırının, başka artıları da var. Bu artılardan birisi buz çözme özelliği. İkinci artı ise gömülebilir düğmeler olacak. Yani her yönüyle kullanışlı olan bir fırın.

Fiyat: 680 TL – 700 TL

İlginizi Çekebilir: Laptop Tavsiyeleri 2019

Arzum AR2002 Cookart Mini Fırın

En iyi mini fırınlara devam edelim. Ne kadar çok model paylaşırsak size o kadar çok yardımcı olmuş olacağız. Yine bu alanda kendini kanıtlamış olan markalardan biri olan Arzum’un ürününü ele alacağız.

Tasarım

Evinizde kullandığınız beyaz eşyaların renkleri gri ise size direkt olarak önereceğim fırın Arzum AR2002 Cookart olacak. Tasarım açısından grinin şıklığını ve metalik yüzeyin artısını gösteren ınox fırın, gri beyaz eşyalarla çok uyumlu olacaktır.

Bu fırının tasarım açısından belki de diğer modellerden en büyük farkı ise kapak kısmının tam boy olarak kullanılıyor olması. Kapak kısmı camı bir köşesinden bir köşesine kadar uzanıyor.

Özellikleri

Bilinçli yapmadık ama sıralamada sürekli fırınların güçlerinin arttığını fark ettim. Bir önceki modelde 1500 Watt gücünde bir fırından söz etmiştik. 1500 Watt en iyi mini fırınlar listesi için yeterli olmuştu. Bu fırında ise biraz daha iyi bir güç değeri var. Fırının gücü 1600 Watt değerine kadar çıkıyor. En iyi mini fırın konusundayız. 1600 Watt şaşılacak bir değer değil.

Güçlü, büyük ve sağlam bir fırın. Hacim olarak fırının 50 litrelik bir iç hacmi var ve bu her türlü yemeği pişirmeniz için yeterli olacak olan bir iç hacim. Tavuktan, balığa kadar hemen her yemeği yapabileceğiniz fırın 300 derece maksimum sıcaklığa ulaşıyor.

Benzer birçok fırında 250 derece maksimum sıcaklık var. Bu fırında ise 300 derece maksimum sıcaklık var ve turbo pişirme modunda yüksek sıcaklığın artısını anlıyorsunuz. İç aydınlatmanın dışında fırın gömülebilir düğme artısına da sahip.

Fiyat: 580 – 600 TL

Beko BSUF 5000 MEB Mini Fırın

Markalardan gittik markalardan devam edelim yolumuza. Kaliteli bir fırın isteyenler için Beko, güzel bir seçenek. Bunun için seçtiğimiz modellerin başında Beko BSUF 5000 MEB geliyor.

Tasarım

Beyaz kasa kullanan fırın, çok tercih edilen ürünler arasında geliyor ve genel tasarım fırının bir hayli şık gözükmesini sağlamakta.

Tasarım olarak fark oluşturan kısımların başında düğme bölümü yer alıyor. Diğer birçok fırındaki gibi düğme kısmı sağa taşınmış ama bu sefer çok daha küçük buton tasarımları var. Düğmelerin alanı küçültülmüş.

Özellikleri

Çok sayıda programı olan fırın 6 ayrı programla beraber her yemek için hazır. Maksimum sıcaklık değeri ise 200 derece ve biraz daha düşük ama kullanılan modlar bunun eksiğini hissettirmiyor.

Elektrikli ızgara modu, elektroturbo fırın modu gibi artıları olan fırının fan destekli pişirme yapabildiği de özellikler arasında. Buz çözme özelliği alttan ve üstten ısıtma bölümleri de olan Beko BSUF 5000 MEB, iç hacimde ise 50 litre. Maksimum zamanlama ise 100 dk üzerinden yapılabiliyor.

Fiyatı: 700 – 800 TL

Beko BSUF 4000 MES Mini Fırın

Beko’nun kalitesinden devam edelim. Bu sefer biraz daha üstün bir fırından söz edelim. Fiyatı biraz daha yüksek ama en iyi mini fırınlar arasında sizlerle mutlaka paylaşmamız gereken Beko BSUF 4000 MES modeline geçelim.

Tasarım

Hep beyaz şıklığından söz ettik ama sadece beyaz şıklığı yok. Bu kez tamamen siyah şıklığı söz konusu. Tamamen siyah kasalı fırının önünde beyaz renkli Beko logosu var ve güzel bir ayrıntı kazandırmış.

Düğme yerleri değişmiyor. 3 düğmeli modelin tuşları metalik renkte. Tamamen metalik renkli olan düğmelerin özel fonksiyonları bulunuyor.

Özellikleri

Birçok fırında olan alttan ısıtmanın biraz daha gelişmişine sahip olan Beko BSUF 4000 MES, 120 dakikalı zamanlama sunuyor. Elektrikli turbo modu sayesinde bu sürede pişmeyecek yemek yok.

6 programlama modu üzerinden kullanılabilecek olan mini fırının maksimum sıcaklığı da diğer her modelde olduğu gibi 200 derece. Toplam iç hacmi de unutmayalım 40 litre.

Fiyat: 800 – 1.300 TL

En iyi mini fırınlar listemizin hakkınız verdiğimizi düşünüyorum. Olabildiğince fazla mini fırın modelini paylaşmaya çalıştık.

Tüm bu fırınlar arasında sizin beğendikleriniz hangisi oldu? Bu fırınları, belirttiğimiz fiyatlara almayı tercih eder misiniz? Bizimle görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.