Ana Sayfa İpucu En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri 2020

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri 2020

Yeni bir site oluşturmak veya deneme amaçlı bir sitemi açmak istiyorsunuz, sizin için en iyi hosting sitelerini bir araya getirdik ve sürekli olarak güncellemeye devam edeceğiz...

-

2020 yılının en iyi hosting siteleri hangisi? Ücretsiz hosting sitelerinden hangileri güvenilir? Ya da en uygun fiyatlı hosting siteleri neler? Bir site açmaya karar veren kişilerin, akıllarında ilk olarak canlanan sorular genel olarak bunlar oluyor.

Piyasada birçok hosting sitesini bulmak mümkün. Bazıları oldukça uygun fiyatlı olmalarına rağmen, sitenin kurulum aşamasında oldukça yüksek fiyatlar önerebiliyorlar. Bu yazımızda da 2020 yılının en iyi ücretsiz hosting siteleri hangileri; onları sizler için bir araya getirdik.

Her bir hosting sitesi kendi içerisinde farklı özelliklere ve sunduğu programlar bakımından farklı desteklere sahiptir. Sizler için en uygun fiyatlı ve ücretsiz olan hosting sitelerini arama zahmetinden kurtarıp hepsini bir makalede birleştirdik.

2020 Yılının En Güncel ve En İyi Hosting Siteleri

1. Infinityfree

Ücretsiz hosting dünyasında, Infinityfree oldukça iyi sebeplerden dolayı öne çıkıyor. Olumlu bir izlenim bırakan ve bizim için doğru ayarlamaları yapan iyi tasarlanmış bir web sitesi arayüzüne sahiptir. Ana sayfa, yükleme süresi A üzerinden C performans notu alıyor ancak bunun dışında oldukça sağlam görünüyor.

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri 2019

Disk alanı: Sınırsız | Domain: Sınırsız | Aylık trafik: Sınırsız Bant Genişliği | Alt alanlar: Sınırsız | E-posta hesapları: 10 | FTP hesapları: 1 | MySQL veritabanları: 400

Altı yıldan fazla bir süredir bu işte olan Infinityfree, 200.000 kullanıcıya sahip olduğunu iddia ediyor ve sınırsız disk alanı ve bant genişliği sunuyor. İstediğiniz kadar hosting alanı barındırabilirsiniz, ancak içeriğinizi yüklemek için yalnızca 10 e-posta hesabı ve bir FTP alacaksınız.

Gizli ücretler yoktur ve ücretsiz olmasına rağmen,% 99.9 kesintisiz çalışma garantisi ve 400’den fazla uygulama içeren popüler Softaculous Script yükleyicisini alacaksınız.

Ayrıca bkz: En İyi Android Uygulama Mağazaları – Play Store Alternatifleri

2. Byethost

Byethost, ABD merkezli bir hosting sitesidir. Domain ismi ve satıcı hizmetleri sağlayıcısı olan Byet Internet’in bir parçasıdır. Bir milyondan fazla web sitesinin barındırıldığı, ücretsiz hosting sitelerinden sadece biridir. Dünyada ücretsiz hosting için adanmış en güçlü ağlardan biri olduğunu iddia ediyor.

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri 2019

Disk alanı: 1GB | Domain: 1 | Aylık trafik: 50GB | Alt alan: 7 | E-posta hesapları: 5 | FTP hesapları: 1 | MySQL veritabanları: 5

Kullanıcılara 1GB sunucu alanı verilir. Ayrıca 50GB aylık bant genişliği ve MySQL/PHP uyumluluğunu da bulunuruyor. Bunlara ek olarak 7 gün 24 saat teknik destek, Byethost topluluğuna ve bilgi tabanına erişimden de faydalanma söz konusudur.

Son olarak şayet kendinize ait pazarlama adına hosting sitesi oluşturmayı düşünüyorsanız, Byethost, bunu yapmanıza izin veren ayrı bir plan olan myownfreehost’i de bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca bkz: En İyi Online Fotoğraf Depolama Servisleri

3. Googiehost

Googiehost’un muhtemelen en büyük sıkıntısı, Googlehost’la kolayca karıştırabilmesidir. Ancak bu ikisi tamamiyle farklıdır. Yaklaşık olarak sekiz yaşındaki Googiehost hala ücretsiz olarak hosting vermeye devam ediyor.

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri 2019

Disk alanı: 1GB | Domain: 1 | Aylık trafik: Sınırsız | Alt alan: 2 | E-posta hesapları: 2 | FTP hesapları: 2 | MySQL veritabanları: 2

Şirketin büyük sıkınıtı ise web sitesindeki çok az güven veren telif hakkı sözleşmesidir. Çok kısa bir şekilde hazırlanmasına karşın, muhtemel ihlallere karşı korumak için 2019 yerine 2021 yılına kadar uzanır. Ayrıca, garip terminolojik sözcükler çok fazladır.

Yine de hepsi kötü değil. Bu, cPanel ve Cloudflare ile birlikte, ücretsiz olarak da gelebilen tek hosting sağlayıcısıdır. Bununla birlikte, cPanel’e erişmeye çalışırken bazen “bağlantınız özel değil” ibaresini de görebilirsiniz.

Ayrıca bkz: Windows 10 İçin En İyi Programlar

4. FreeHostingNoAds

FreeHostingNoAds genel olarak şu ibare ile kendini belirtir: herhangi bir reklam olmayan ücretsiz hosting. Site, ayda 2.39 dolara, sınırsız disk alanı ve sınırsız trafik sunan yerleşik bir hosting sağlayıcısı olan Runhosting’e aittir.

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri 2019

Disk alanı: 1GB | Domain: 1 | Aylık trafik: 5GB | Alt alan: 3 | E-posta hesapları: 1 | FTP hesapları: 1 | MySQL veritabanları: 1

FreeHostingNoAds, ödemeli bir hesapla gelen küçük bir alt küme sunar. Batcave (1GB / 5GB / 1 domain) ve FreeHostingEU (200MB / 4GB / 5 domain) ile aynı panoyu kullanır. Size tarayıcılarda çok önemli bir güvenlik kilidi olan bir SSL sertifikasını, 30 dolara sunmaktadır.

Zacky Tools Installer aracılığıyla gelir. Kontrol paneli, Grav, WordPress veya Joomla gibi tek tıklatmalı kurulumlara benzer br yapıya sahiptir. Ancak özellik bakımından son derece sınırlıdır.

Ayrıca bkz: En İyi Mail Uygulamaları

5. 000Webhost

Beşinci seçimimiz, 000Webhost, Hostinger tarafından satın alınan ve işletilen ücretsiz bir hosting sağlayıcısıdır. 000Webhost 10 yıldan beri var ve milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Durum böyle olunca maalesef hackerlar için ana hedef haline geliyor.

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri 2019

Disk alanı: 1GB | Domain: 1 | Aylık trafik: 10GB | Alt alanlar: 0 | E-posta hesapları: 0 | FTP hesapları: 1 | MySQL veritabanları: 1

2015 yılında, sağlayıcının bütün veritabanının çalındı ve tahmini olarak 13.5 milyon hesap tehlikeye girmişti. O zamandan beri, 000Webhost tamamen değişti. Bir kontrol paneli bulunmamakla birlikte, bir web sitesi oluşturmak istemeniz gereken üç yol vardır.

Zyro Builder sitenin temel oluşturucusudur. Buna ek olarak WordPress’i kullanabilir veya kendi dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Beklenildiği gibi, SSL sertifikası yoktur. Ayrıca 000webhostapp.com adresinde, 000webhost.com ile aynı kimlik bilgilerini kullanarak bir web sitesi oluşturabileceğinizi unutmayın.

Ayrıca bkz: En İyi Kameraya Sahip Telefonlar 

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

iOS 15 Alamayacak Cihazlar Sızdırılmaya Başladı!

Bilindiği üzere Apple'ın her yıl Haziran ayında WWDC konferansında yeni iOS sürümü hakkında duyurularını görüyorduk. 2021 yılında da aynı şekilde olması beklenen etkinlikte yeni...

Huawei P30 ve Mate 30 Pro 5G için HarmonyOS Güncellemesi Yayımlandı!

Bilindiği üzere Google ürünlerinin kullanımını Çin Ordusu ile işbirliği yaptığı gerekçesiyle Huawei cihazlarına yasaklamıştı. Şirket bu ambargodan sonra kendi ayaklarının üzerinde durmak için kendisine...

Poco X2 Android 11 Güncellemesi Almaya Başladı!

Akıllı telefon pazarına oldukça etkili bir şekilde girmeye çalışan Poco'nun ilk Android 11 güncellemesi alan cihazı X2 modeli oldu. Telefon MIUI 12 beta sürümünü...

Eski GTA Karakterlerinin 3D Model Tasarımları Dikkat Çekiyor!

Sanatçı Hossein Diba, yaptığı modern tasarımlar ile birçok oyun karakterini daha önceden de 3D modellemesini yapmıştı. Oldukça ilgi gören bu çalışmalar, sanatçının yeni modellemeler...

Oppo Reno 5 Pro 5G ve Enco X Hindistan’ta Satışa Sunuldu!

Oppo, akıllı telefon pazarına yeni sunduğu Reno 5 Pro 5G'yi geçtiğimiz hafta resmi olarak tanıtmıştı. Firma şimdi de yeni modelini Hindistan pazarında çeşitli parakendecilerde...