Ana Sayfa İnceleme En İyi Ücretsiz Video Konferans Uygulamaları - 2020

En İyi Ücretsiz Video Konferans Uygulamaları – 2020

Sevdiklerinizle ve iş arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kurma derdinde misiniz ? O halde sizi şöyle alalım, çünkü En İyi Ücretsiz Video Konferans Uygulamaları listemizi seveceğinizden eminiz...

-

İletişim ve işbirliği stratejileri söz konusu olduğunda tüm işletmelerin farklı öncelikleri vardır. Bazı kuruluşlar için maliyet birincil faktördür, diğerleri ise genellikle kurumsal düzeyde video konferans çözümleriyle ilişkili güvenlik, güvenilirlik ve destek için bir prim oluşturur. Tabi, evlere sıkıştığımız bu günlerde dostlarınızla ve sevdiklerinizle görüşmek de isteyebilirsiniz. Bunun için sizlere en iyi ücretsiz video konferans uygulamalarının bir listesini hazırladık.

Ücretsiz video konferans uygulamaları için birçok seçenek var; ancak, hepsi de işlerinizi yürütebilmeniz için yeterli değil. İşte sizin için derlediğimiz En İyi Ücretsiz Görüntülü Konferans Uygulamaları listesi.

1. Lifesize

Lifesize video konferans endüstrisinde yaklaşık yirmi yıldır yer almakta ve kalite ve kullanım kolaylığı için çıtayı sürekli olarak yükseltmektedir. Ücretsiz bir hesap kurabileceğiniz uygulamada, en fazla 25 katılımcı ile ücretsiz bir video görüşmesi başlatabilirsiniz. Sadece signup.lifesize.com sayfasına gidin, adınızı ve e-postanızı girin ve bir şifre seçin. Konuklar, kişisel toplantı kimliği bağlantınızı tıklayarak canlı görüşmeye doğrudan dizüstü bilgisayarlarından veya telefonlarından katılabilirler.

Avantajları: 

 • İndirme veya yükleme gerektirmez.
 • Sınırsız toplantı süresi.
 • Yerleşik ekran paylaşımı.
 • HD kalitesinde video.
 • Kurumsal düzeyde güvenilirlik.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 • 300 yönlü arama.
 • Microsoft entegrasyonları.
 • 4K video konferans odası sistemleri gibi ek özellikler için ücretli abonelik.

2. Google Hangouts

Google’ın ücretsiz görüntülü sohbet uygulaması, iş dünyasına kabul edilen tüketici sınıfı bir uygulamaya harika bir örnektir. Google postası ve Google takvimi dışında çalışan Google mağazaları, Google Hangouts için yerel entegrasyonlarla bezelidir.

Avantajları: 

 • Gmail ve Google Takvim ile entegre olur.
 • Chrome üzerinde çalışır.
 • 10 katılımcıya kadar bağlantı sunar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 • Bir eklenti gerektirir.
 • Çift akışlı video içeriği desteklemez.
 • Video kalitesi ve güvenilirliği ile ilgili bazı kullanıcı şikayetleri var.

3. Skype, Skype Kurumsal ve Microsoft Ekipleri

Microsoft’un işbirliği paketi, tüketici sınıfı ve kurumsal sınıf araçları arasında bölünmüştür. Gerçekten ücretsiz görüntülü konferans için, Microsoft Skype uygulamasını indirmek kullanıcılara 10 yönlü görüşmeye ve bireysel kullanıcılar tarafından doldurulabilecek bir yayın erişimi sağlar.

Avantajları:

 • Aile üyelerine bağlanmak için Skype kullanabilirsiniz.
 • 10 kişilik görüşme için kullanılabilirsiniz.
 • Birinci sınıf video konferans sağlayıcılarıyla entegrasyonlar için tanıdık kullanıcı deneyimi sunar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler: 

 • İndirilebilir bir uygulama gerektirir.
 • Yalnızca premium abonelik için kullanılabilen profesyonel olmayan bir uygulamadır.

4. Zoom

Zoom’un ücretsiz video konferans çözümü, grup video görüşmeleri için ayrıştırılmış bir hizmet sunar. Zoom Temel planı, kullanıcıların ekran paylaşımı, yerel kayıt, ara odaları ve kamera filtreleri gibi birkaç özellikle 40 dakikalık görüşme yapmasına olanak tanır.

Avantajları:

 • Basit kayıt işlemi.
 • Temel kayıt içermesi.
 • 100 yönlü aramayı desteklemesi.

Dikkat Edilmesi Gerekenler: 

 • İndirilebilir bir uygulama gerektirir.
 • Temel plandaki çağrılar 40 dakika veya daha az ile sınırlıdır.
 • Spam veya bant genişliğini kontrol etme yeteneği yoktur.

Ayrıca bkz: En İyi Video Konferans Uygulamaları 2020

5. “Ücretsiz Deneme” Çözümleri

Yalnızca birkaç hafta boyunca ücretsiz bir çözüme ihtiyacınız varsa, ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelen çok sayıda video konferans ve web konferans çözümü bulunuyor. Join.me, StarLeaf, Cisco WebEx, GoToMeeting ve BlueJeans gibi hizmetler size geçici olarak ücretsiz erişim sağlar.

Avantajları:

 • Bazıları, bir görüşme sırasında yüzlerce veya binlerce katılımcı da dahil olmak üzere tüm özelliklere açık erişim sağlar

Dikkat Edilmesi Gerekenler: 

 • Gerçekten yalnızca ücretli bir çözüme kaydolmadan yararlıdır;
 • 14 veya 30 gün ücretsiz sürum vaat etse de her zaman vaat edilen zamanı vermez.

Bu Listenin Kraliçesi Lifesize Çünkü…

Sınır Tanımayan Video Mimarisi

Performans ve verimlilik için hazırlanan modern mikro hizmet mimarisi, her seferinde güvenebileceğiniz rakipsiz, birleşik bir toplantı deneyimi sunmak için türünün en iyisi teknolojiden yararlanır.

Sınırsız Toplantılar – Hem de Sonsuza Kadar Ücretsiz

Lifesize’ı istediğiniz kadar kullanın. Konferans görüşmesi sayısı veya görüşme süresinde zaman sınırlaması yoktur; tamamen kesintisiz, yüksek kaliteli çevrimiçi toplantıların keyfini çıkarmanızı sağlar.

Her Zaman Tutarlı Deneyim

İster iOS ister Android cihazınızdan (mobil tarayıcılar desteklenir, mobil uygulama indirmeleri gerektirmez) veya dizüstü bilgisayarınızdan video görüşmesi düzenleyin, tutarlı ve zahmetsiz bir toplantı deneyimi için Lifesize’ye güvenebilirsiniz. Nerede olursanız olun veya video görüşmesine nasıl katılırsanız katılın, Lifesize ile her zaman ve her yerde kesintisiz iletişik sağlayabilirsiniz.

İletişim İçin Güvenli Bir Yol

Lifesize, kurumsal düzeyde küresel bir bulut ağı ile açık standartların üzerine kurulmuştur. Güvenlik ve şifreleme varsayılan olarak etkindir, yani konuşmalarınız genel ağlarda bile her zaman korunur.

Kolay İşbirliği

Başlamak için tek ihtiyacınız olan bir e-posta, ad ve şifre! İndirme gerektirmez aramanızı başlatmak için signup.lifesize.com adresine gitmeniz yeterlidir. Konukların video görüşmenize katılmak için bir bağlantıyı tıklaması yeterlidir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi Grafiklere Sahip Bilgisayar Oyunları 2020

Video oyun endüstrisi her geçen yıl gelişmeye devam ediyor. Bazı oyunlar var ki; bu anlamdaki başarıları ile, neredeyse bir oyunun içinde olduğumuzu...

2020’nin En İyi Android Yarış Oyunları

Repulze (6.39 TL) Repulze, hızlı yarışçıların ötesindeki bir bilim kurguyla, heyecanı doruklara çıkarıyor. Yarışlardaki...

En iyi RPG Oyunları

Bilgisayar için en iyi RPG oyunları nelerdir? Bu soruya o kadar kolay cevap vermek imkansız. Özellikle de saatlerce başından kalkmayacağınız RPG oyunlarını belirlemek, devasa...

PUBG Alternatifi En İyi Battle Royale Oyunları

PUBG oyunundan sıkıldınız ya da en iyi PUBG alternatifi oyunlar neler diye düşünüyorsanız, sizler için yeni bir liste oluşturduk. PUBG alternatifi en...

Red Hat Enterprise Linux RHEL 8.3 Geliyor – İşte Yenilikler

Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 8.3'ün beta sürümünü 3 ay önce yayınlanmıştı. Şimdi ise Red Hat ekibi şimdi RHEL 8 platformunun RHEL...