Ana Sayfa İnceleme En İyi Video Konferans Uygulamaları 2020

En İyi Video Konferans Uygulamaları 2020

Uzaklardaki sevdiklerinizle veya iş arkadaşlarınızla toplantılar düzenleyip konferans yapabileceğiniz en iyi 10 video konferans uygulaması...

-

Malum gündemden dolayı sizin için en iyi video konferans uygulamalarını derledik. Koronavirüs nedeniyle evimize hapsolduğumuz bugünlerde, en çok ihtiyaç duyduğumuz şey: sosyalleşmek. Bunu yapabilmenin yanısıra, evimizden işlerimizi halletmemiz de gerekebilir. Bunun en iyi yolu ise görüntülü veya sesli çağrılardan geçiyor.

Geleceğin belirsiz olduğu bugünlerde, sokağa çıkmamanızı sıkı sıkıya tembihliyoruz. Sevdiklerinizle ve iş arkadaşlarınızla görüşebileceğiniz, hatta çevrimiçi toplantı yapabileceğiniz en iyi konferans uygulamalarını da sizler için derlemiş bulunuyoruz. Karşınızda 2020’nin en iyi video konferans uygulamaları.

En İyi 10 Video Konferans Uygulaması

ZOOM

Zoom, işletmeler için en popüler video konferans çözümlerinden biridir. İşletme büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre çeşitli planlarla zengin özelliklere sahiptir. Fiyatlar, temel kişisel toplantılar için ücretsizken, büyük işletmeler için aylık 19.99 dolardan başlayan fiyatlarla ücretlendirilir.

Zoom meeting

Kurumsal düzey planın özellikleri arasında, 200’e kadar toplantı katılımcısı, sınırsız depolama alanı, özel e-postalar, özel toplantı URL’si ve daha fazlası yer alır.

GOOGLE HANGOUTS

Google’ın video konferans piyasasına girmesi Google Hangouts’un hizmetinin bir parçasıdır. Hangouts genellikle diğer ticari ve kurumsal hizmetler kadar zengin özelliklere sahip olmayann bireysel kullanım hizmeti olarak kabul edilir.

Ancak, küçük işletmeler veya G-Suite’ten tam olarak yararlananlar için Hangouts, video iletişimi için etkili bir araç olabilir. Maliyet, kullanıcı başına aylık 6 dolardan başlayan fiyatlarla değişebilir.

GOOGLE MEET

Kurumsal müşteriler için oluşturulan Google Meet, Google Hangouts’un yükseltilmiş bir sürümüdür. Google Meet, takvim senkronizasyonu, konferans odası rezervasyonu ve daha parlak bir kullanıcı arayüzü gibi Zoom’a benzer özelliklere sahip, ekip üyeleri arasında planlanmış video toplantıları etrafında tasarlanmıştır.GOTOMEETING

GoToMeeting, anlık toplantılar veya toplantı zamanlaması, toplantı transkripsiyon hizmetleri ve katılımcılar arasında uygulama içi toplantı mesajlaşması gibi birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. GoToMeeting fiyatlandırması, 10 toplantıya kadar katılımcının bulunduğu gruplar için ayda 14 dolardan başlar ve 150 katılımcıdan daha büyük gruplar için ayda 29 dolara mal olur.

SKYPE

Microsoft’un popüler Skype hizmeti, kurumsal kullanıma hazır bir video konferans aracı olarak hizmet sunuyor. Toplantıya 250 katılımcıya izin verme ve diğer Skype kullanıcılarıyla bağlantı kurma ile, sanal beyaz tahta özellikleri gibi çeşitli iş özellikleri bulundurur.

Skype for business

Bununla birlikte, entegre bir sesli konferans özelliğinin bulunmaması ve yalnızca çevrimiçi planlarla donanım desteği eksikliği gibi bazı sınırlamaları vardır. Kullanıcı ücretleri kullanıcı başına aylık 2 ABD dolarından başlar

CISCO WEBEX

Endüstri standardı bir hizmet, özellikle çok sayıda ekip üyesi veya istisnai derecede büyük bir kuruluş olan kişiler için Cisco’nun WebEx video konferans hizmeti, çevrimiçi toplantılara katılmayı sağladığı için web konferansı ve sesli arama hizmetlerinin bir araya getirilmesi gibi çalışır. telefon, katılımcının o anki konumuna ve yeteneğine bağlı olarak fiyatlandırılır.

BLUEJEANS

BlueJeans , işbirliği araçlarıyla entegre olan tam özellikli bir web konferansı uygulamasıdır. Basit ve modern bir yaklaşımla, rakiplerin sunduğu daha karmaşık hizmetlerin aksine, Bluejeans her yerde video toplantıları sağlamak için oda ve etkinlik sistemi kullanır.

Bir tarayıcıdan toplantı başlatma özelliğine sahip herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymaz. Ayrıca, hizmet kuruluşunuzdaki tüm video konferans etkinliklerinin kolayca görüntülenmesini sağlar. Kurumsal ekipler için planlar 16.65 dolar aylık fiyat ile başlar.

SLACK

Dünyanın dört bir yanındaki organizasyonlarda kullanılan son derece popüler bir işbirliği aracı olan Slack, entegre video konferans özelliklerine sahiptir. Kuruluşunuz Slack kullanmıyorsa, video konferansını benimsemek muhtemelen çok mantıklı değildir.

Video konferans, Slack’in işlevselliğine bir eklenti gibidir ve hibrit ekipleri entegre etmek için harika bir araç olabilir. Bire bir görüntülü sohbet, Slack’in ücretsiz hesap tekliflerinin bir parçasıdır, ancak daha büyük toplantılar için özelleştirilebilir bir fiyat teklifi gerektiren kurumsal fiyatlandırma gereklidir.

APPEAR

Bu görüntülü sohbet hizmeti, ekip üyelerini bağlamak için basit bir yöntem isteyen küçük kuruluşlar için idealdir. Modern yapısı sayesinde hızlı bir hizmet sunan Appear, işletmeler için önemli olmayabilir, ancak yine de dikkat çekici olan anonim özelliklere sahiptir. Appear ücretsiz olarak başlar, ancak takımlar için 99.99 dolar aylık fiyat gerektirir ve uygulama en fazla 150 kullanıcıya kadar izin verir.

BIGBLUEBUTTON

Listemizdeki son hizmet açık kaynaklı BigBlueButton’dur. Üretkenliği karşılamak için beyaz tahta özelliğine sahiptir ve özellikle eğitim ve çevrimiçi öğrenme için oluşturulmuştur. Ücretsiz bir açık kaynak aracı olarak, sorunsuz bir öğrenci ve öğretmen deneyimi sağlayacak Öğrenme Yönetim Sistemleri (LMS) ile entegrasyon da dahil olmak üzere özelleştirilmiş web konferansı deneyimlerine izin veren üçüncü taraf geliştiriciler aracılığıyla birçok eklenti ve hizmet sunar.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Call Of Duty Mobile 12.Sezon Hakkında Yeni Bilgiler Var

Call of Duty Mobile 11.sezon, şu anda yayında. Şimdi ise gözler henüz yayınlanmamış olan Call Of Duty Mobile 12.sezon hakkında. Activision, her...

Samsung Galaxy S21 Ultra Özellikleri Yine Gündemde

Samsung'un yaklaşan amiral gemisi serisi Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra telefonlarının Ocak ayında tanıtılacağı söylentileri yayılıyor. Samsung Galaxy...

LG Q52 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

LG, Kore'de Q serisinde yeni bir LG Q52 adlı akıllı telefon ekledi. LG Q52 özellikleri arasında 6,6 inç 20:9 HD+ FullVision delikli...

Huawei Nova 8 Serisi Yolda – İşte Huawei Nova 8 SE Özellikleri

Huawei Nova 8 serisini kasım ayında tanıtacak diye geçtiğimiz günlerde birkaç söylenti gün yüzüne geldi. Üstelik yeni Huawei Nova 8 SE özellikleri...

Redmi K30S Fiyatı Netleşiyor – En Ucuz Amiral Gemisi Olabilir

Redmi, yarın Redmi K30S amiral gemisi telefonunu duyuracağını resmi olarak doğruladı. Bunun hemen ardından bir sızıntı ile Redmi K30S fiyatı gündeme geldi....