Ana Sayfa Teknoloji Haberleri En yaratıcı facebook kapak fotoğrafları!

En yaratıcı facebook kapak fotoğrafları!

-

Facebook, “timeline” yani zaman tüneli kavramına geçtiği gün itibari ile, kapak fotoğraflarını da hayatımıza sokmuş oldu. Profil fotoğrafınız haricinde profilinize kendi fotoğrafınızı koyabileceğiniz geniş bir alan eklenmesinin yanı sıra, farklı bir fotoğraf koyup kişiliğinizi yansıtabileceğiniz alan olarak “kapak fotoğrafı” alanı gösterilebilir.

Facebook’ta kapak fotoğrafı için birbirinden farklı tasarımlar bulunmakta ki, bu tasarımlar oldukça zekice hazırlanmış diyebiliriz, en yaratıcı kapak fotoğraflarını sizler için seçtik ve galerimize ekledik. Sizlerde bu kapak fotoğraflarından esinlenerek kendi tasarımınızı profiliniz için dizayn edebilirsiniz, bunu yapmak için profesyonel photoshop uzmanı olmanıza da gerek yok, bir kaç basit hareketle basit bir program üzerinden kendi tasarımınızı hazırlamak mümkün.

Bilmenizde fayda var: Facebook kapağınız bilgisayarlarda 851 piksel genişliğe 315 piksel uzunlukta ve pek çok akıllı telefonlarda 640 piksel genişliğe 360 piksel uzunlukta olduğunu hatırlatalım.

facebook cover olculeri

Lafı fazla uzatmadan sizleri “En yaratıcı Facebook kapak fotoğrafları” başlığı altındaki galerimiz ile baş başa bırakalım, yeni haberler, ipuçları, gelişmeler için takipte kalınız.

en-yaratici-kapak-fotograflari (1)
en-yaratici-kapak-fotograflari (2)

Diğer yaratıcı tasarımları görmek için lütfen sayfalara tıklayınız.

25,740BeğenenlerBeğen
57,608TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here