Ana Sayfa Mobil Uygulamalar En Yeni Android Uygulamaları (4-9 Ocak)

En Yeni Android Uygulamaları (4-9 Ocak)

-

Haftanın en iyi uygulamalarını sizler için derledik. 2017 yılına girer girmez haftalık en çok indirilen ve beğenilen uygulamaları hazırladık ve yayınladık. Daha önce ios yani iPhone için en yeni uygulamalar listesini hazırlamıştık. Şimdide sıra haftanın en yeni android uygulamalarını paylaşıyoruz.

SuperWall Video Wallpaper indir

Bu uygulama, herhangi bir videoyu hareketli bir duvar kağıdına dönüştürmenizi sağlar. Hatta onları bir çalma listesinde ayarlayabilirsiniz.

Explorage Quick Settings Tiles indir

Bu, Android 7 Nougat için bir uygulamadır. Yeni işletim sisteminde yerleşik bir dosya yöneticisi var, ancak Ayarlar’ın derinlerine indikçe detaylar da bulabiliyorsunuz. Keşif, bildirim alanındaki Hızlı Toggles veya ana ekrandaki simgeler olarak yerel Android dosya gezgini için kısayollar eklemenizi sağlar (ancak widget olarak içe aktarılır).

Social Viewer indir

Social Viewer, Twitter, Reddit, Tumblr, Google+, Flickr, Imgur, Wikipedia ve YouTube’da giriş yapmadan popüler sosyal ağlar aracılığıyla herhangi bir konuyu hızla aramanıza izin verir. Şimdilik Facebook veya Instagram yok.

GeoPickle indir

Bu uygulama kalabalık alanlarda zaman tüneli mantığıyla çalışır ve tam bir zamanlama resimleri verir. Yani, bir yere gidip bir resim çekiyorsunuz. GeoPickle uygulamasının diğer sahipleri, o fotoğrafın yakınındayken görür ve farklı bir saatte orada olursa o da bir fotoğraf çeker.Zaman döngüsü oluşmaya başlar ve hizmetin aktif olduğu sürece devam eder.

Screens indir

Yani, Android 7 Nougat resmen doğal bölünmüş ekran desteği ile geliyor. Bu uygulama, favori uygulama kombinasyonlarınıza kısayollar oluşturmanızı sağlar. Örneğin, ekranınızı bölerek hemen Chrome’u bir yarısında ve diğerinde YouTube’u başlatan bir uygulama simgesi kısayoluna sahip olabilirsiniz.

Songuess Multiplayer indir

Bu, çevrimiçi diğer insanlara karşı oynamanıza izin veren bir müzikal trivia oyunudur. Pop kültür bilgisini düzeltme zamanı!

Boxca indir

Bu, paylaşılan içeriğinizin atılmasını kolaylaştıran bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Bulut uygulamalarıyla uğraşmak yerine, intens alıcılarınızı indirdikten sonra orada bulunan eşyalarınızı unutmak yerine, dosyanız indirilir, yüklenmez ve silinir. Kendi kendine imha zamanlayıcısını da ayarlayabilirsiniz – Böylece dosyalarınız indirilmez bile. belli bir zaman sonra silinir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite Onay Aldı

Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite, amiral gemisi Samsung akıllı telefon modellerinin varyasyon modelleri olacak. Yani her iki akıllı telefon...

PUBG Angry Birds Güncellemesi Yayınlandı

Angry Birds, akıllı telefon sektörünün en köklü oyunlarından bir tanesi. Dokunmatik ekran teknolojisiyle beraber oyun yapısının nasıl olacağını ortaya koyan oyun, 10.yılını kutlamakta. Yani...

Periskopunuzu Yükseltin! Galaxy S11 + “Space Zoom” Özelliği İçin Ana Bileşenlere Göz Atın!

En son söyenti, Samsung'un 18 Şubat'ta San Francisco'daki ilk 2020 amiral gemisi hattını açığa çıkarması yönünde çağrıda geliyor. Aynı etkinlikte, şirket ikinci...

Yemeksepeti Çöktü – Sorun Çözüldü Mü?

Yemeksepeti, ülkemizde en çok kullanılan çevrimiçi yemek sipariş platformu olarak biliniyor. Kullanıcı sayısı sürekli artan ve sürekli yeni yatırımlarla gündeme gelen web sitesi, bugün...

Oppo A8 Özellikleri Ortaya Çıktı

Uygun fiyatlı akıllı telefon modellerine Oppo A8 serisini de ekleyecek olan Oppo’nun yeni akıllı telefon modelleri bu kez TENAA üzerinde ortaya çıktı....