Haftanın en iyi uygulamalarını sizler için derledik. 2017 yılına girer girmez haftalık en çok indirilen ve beğenilen uygulamaları hazırladık ve yayınladık. Daha önce ios yani iPhone için en yeni uygulamalar listesini hazırlamıştık. Şimdide sıra haftanın en yeni android uygulamalarını paylaşıyoruz.

SuperWall Video Wallpaper indir

Bu uygulama, herhangi bir videoyu hareketli bir duvar kağıdına dönüştürmenizi sağlar. Hatta onları bir çalma listesinde ayarlayabilirsiniz.

Explorage Quick Settings Tiles indir

Bu, Android 7 Nougat için bir uygulamadır. Yeni işletim sisteminde yerleşik bir dosya yöneticisi var, ancak Ayarlar’ın derinlerine indikçe detaylar da bulabiliyorsunuz. Keşif, bildirim alanındaki Hızlı Toggles veya ana ekrandaki simgeler olarak yerel Android dosya gezgini için kısayollar eklemenizi sağlar (ancak widget olarak içe aktarılır).

Social Viewer indir

Social Viewer, Twitter, Reddit, Tumblr, Google+, Flickr, Imgur, Wikipedia ve YouTube’da giriş yapmadan popüler sosyal ağlar aracılığıyla herhangi bir konuyu hızla aramanıza izin verir. Şimdilik Facebook veya Instagram yok.

GeoPickle indir

Bu uygulama kalabalık alanlarda zaman tüneli mantığıyla calışır ve tam bir zamanlama resimleri verir. Yani, bir yere gidip bir resim çekiyorsunuz. GeoPickle uygulamasının diğer sahipleri, o fotoğrafın yakınındayken görür ve farklı bir saatte orada olursa o da bir fotoğraf çeker.Zaman döngüsü oluşmaya başlar ve hizmetin aktif olduğu sürece devam eder.

2018 Ford Mustang Cabrio Göründü!

Screens indir

Yani, Android 7 Nougat resmen doğal bölünmüş ekran desteği ile geliyor. Bu uygulama, favori uygulama kombinasyonlarınıza kısayollar oluşturmanızı sağlar. Örneğin, ekranınızı bölerek hemen Chrome’u bir yarısında ve diğerinde YouTube’u başlatan bir uygulama simgesi kısayoluna sahip olabilirsiniz.

Songuess Multiplayer indir

Bu, çevrimiçi diğer insanlara karşı oynamanıza izin veren bir müzikal trivia oyunudur. Pop kültür bilgisini düzeltme zamanı!

Boxca indir

Bu, paylaşılan içeriğinizin atılmasını kolaylaştıran bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Bulut uygulamalarıyla uğraşmak yerine, intens alıcılarınızı indirdikten sonra orada bulunan eşyalarınızı unutmak yerine, dosyanız indirilir, yüklenmez ve silinir. Kendi kendine imha zamanlayıcısını da ayarlayabilirsiniz – Böylece dosyalarınız indirilmez bile. belli bir zaman sonra silinir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here