epiphany akıllı gözlükleri

Hayatta rast geldiğimiz teknolojik alandaki gelişmeleri yaşantımıza lanse edip, gündemimize getiriyor ve kendimize adapte edecek şekilde kullanıyoruz. Bu adaptasyon sürecinin ardından teknolojinin nimetlerinden faydalanan bir mekanizmanın içine doğru hareket ediyoruz. Teknolojik aksesuar alanındaki gelişmeler de yeni bir oluşum mekanizması içerisinde hızla ilerleyerek, gelişime açık bir yan dal olduğunu bize kanıtlıyor. Türlü türlü firmalardan çeşit çeşit modelleri şu anda görme imkanı mümkün olabiliyor. Teknolojik cihaz markaları kullanıcılara daha iyi hitap etmek için akıllı aksesuarları da geliştirme evresinde daimi olarak bulunuyor.

Epiphany Eyewear

Snapchat de bu tarz akıllı aksesuarları pazarındaki sürekliliğini devam ettirmek istiyor. 2011 Eylül ayında ilk aksesuarları piyasaya sunmuş, gitgide büyüyerek büyük teknoloji firmalarının yoğun talebine maruz kalmıştır. Facebook, Snapchat firmasına 3 milyar dolar gibi yüklü bir meblağ önermiş ancak bu talep reddedilmiştir.
Epiphany Eyewear adıyla piyasaya sürülecek olan bu gözlük, bilgisayar şeklindeki bir aksesuar biçiminde düzenlenmiştir. Sürekli yanımızda taşıtacağımız bu kullanışlı aygıtın resim ve video çekerek bunları dahili hafızasına kaydedebilirsiniz. Ayrıca hoş bir görünüm kazandıracak olan bu gözlükler sayesinde daha şık bir hale girebilirsiniz. Hem işlevini yerine getirip hem de son derece şık tasarımıyla zirveye çıkacak olan Epipany Eyewear, kullanıcıların gözdesi haline zaman içinde gelecektir. Snapchat’in bu modelini kullandığımızda gayet memnun kalacağınızdan eminiz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.