Ana Sayfa Oyun Eylül 2018’de Çıkacak En İyi Oyunlar

Eylül 2018’de Çıkacak En İyi Oyunlar

-

Oyunların en yoğun çıkış yaptığı sonbahar dönemine Eylül ayıyla birlikte güzel bir giriş yapılacak. Kendi kategorisinde iddialı oyunların satışa çıkacağı Eylül’de bakalım, bizleri hangi oyunlar bekliyor?

Yıllardır firmalar en başarılı ve iddialı oyunlarını sonbahar aylarıdna karşımıza çıkarıyorlar. Strateji, macera, aksiyon ve spor oyunları birbiri ardına satışa sunulacak. Bu oyunların hepsinin tadına bakmak isteyen oyuncuların, bütçelerini güzelce hesaplaması gerekecek. Sizler için Eylül 2018’de çıkacak en iyi oyunları listeledik. Listede muhteşem oyunları bulunuyor, satın alma sürecinde zorlu bir eleme sürecinden geçeceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

FIFA 19

FIFA 19, 28 Eylül tarihinde PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch ve PC platformlarında oynanabilir olacak.

Futbol severlerin favorisi haline gelen FIFA serisi, bu sene daha önce görülmemiş yeniliklerle oyuncuların karşısına çıkıyor. İlk defa PES serisinden Şampiyonlar Ligi lisansını almayı başaran FIFA 19, Alex Hunter’ın hikayesini Şampiyonlar Ligi’ne taşımamıza fırsat verecek. Oyunun dikkat çekici teknik yeniliklerinin başında ise zamanlamanın da etkili olduğu şut mekaniği geliyor. Oyun çıkış yaptığında detaylı bilgileri ve rehberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

NBA 2K19

NBA 2K19, 11 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarında oynanabilir olacak.

Basketbol oyunları arasında tartışmasız lider olan NBA 2K, 2K19 ile beraber oyunun sınırlarını zorlamayı hedefliyor. Geçtiğimiz sene E-Spor ligi NBA 2K League’i başlatan yapım, bu yıl 20. yılını kutluyor. Oyunun özel versiyon kapağında Los Angeles Lakers’a geçen efsanevi basketbol oyuncusu LeBron James bulunurken, standart versiyon kapağında ise Giannis Antetokounmpo yer alıyor. NBA 2K19 top çalma, post savunması ve savunması, pas mekaniği, oyuncu savunması, oyuncu animasyonları ve geçtiğimiz yıla leke bırakan topun ve uzuvların oyuncularından içinden geçmesi konusunda önemli iyileştirmeleri beraberinde getirecek. Oyun çıkış yaptığında detaylı bilgileri ve rehberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

NBA Live 19

NBA Live 19, 7 Eylül tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir olacak.

Son yıllarda çıkışa geçmeye çalışan NBA Live serisi, bu sene NBA 2K19’a karşı mücadele edecek. Oyunun kapağında ise bu yıl ilk kez All-Star seçilen Joel Embiid yer alıyor. Bu yıl oyuna kadın basketbolcu oluşturmak, gerçekçi animasyonlar, kişiselleştirilmiş sahalar gibi eklendi. Oyunun halen grafik ve mekanik olarak NBA 2K yapımlarının çok gerisinde olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

Destiny 2: Forsaken

Destiny 2: Forsaken, 4 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir olacak.

Geçtiğimiz sene Eylül ayında çıkış yapan Destiny 2, ilk yılını doldururken genişletme paketi ile daha zengin bir içeriğe kavuşacak. Daha önce indirilebilir içerik paketleriyle desteklenmiş yapımın Forsaken paketinde Awoken ırkının memleketi The Reef’te geçen bir hikaye, Tangled Shore adında yeni bir alan, PvP ve PvE odaklı yeni Gambit modu, her alt sınıfa özel dokuz yeni yetenek, yeni raid seti ve çok daha fazlası bulunuyor.

Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man, 7 Eylül tarihinde PlayStation 4 platformunda oynanabilir olacak.

Dünya üzerinde ve ülkemizde en popüler süper kahramanların başında gelen Örümcek Adam’ın defalarca oyunu yapıldı fakat hiçbiri Marvel’s Spider-Man kadar iddialı değildi. İlk olarak oyunun şehirde dolaşma ile ilgili kısmının bulunduğu videoda bile yapım oldukça keyifli gözüküyor. Örümcek Adam rolünde şehrin gökdelenleri arasında süzülmenin haricinde eşsiz bir hikaye ve bilindik karakterlerin bulunduğu yeni bir maceranın içerisinde olacağız.

25,610BeğenenlerBeğen
56,956TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here