Facebook 360 derece video için önemli adımlar atarken, şimdide daha iyi bir iyileştirme sunacak.

Sosyal medya platformları arasında en fazla yenilik sunması ile zirvede duran ve bir çok yeniliği ilk olarak sistemi içerisine ekleyen Facebook, 360 derece videolar için geliştirmelerde bulunacağını duyurdu. Facebook tarafınca yapılan açıklama ile 360 derece video çekimleri daha fazla deneyim yaşatması adına sistem içerisinde iyileştirmeler yapılacağı ve bu iyileştirme geliştirme çalışmaları ile Facebook üzerinden video izleyen kullanıcılar daha iyi bir şekilde görüntü kalitesi en yüksek derecede izlemesi mümkün olacak.

Facebook 360 Derece Videoları İyileştirecek 

Facebook zaten herkesin bildiği gibi daha çok sosyal medya üzerinde isteklerin ve tercihlerin sırasına göre yapacağı bu geliştirme ile beraber çok daha fazla bir deneyim yaşanmasını mümkün kılacak. Konu hakkında yeterli bildirimlerin yapıldığı düşünülen Facebook’un getireceği yenilikler ile 360 derece video izleme konusunda önemli bir adıma daha imza atacak.

Facebook Yeni Özelliği İle Alkış Aldı!

Facebook Eylül ayı içerisinde yapmış olduğu duyurunun ardından 360 derece video desteği sunarken, bu günden itibaren sisteme tam olarak 250 bini aşan 360 derecelik video yüklendi. Bundan dolayı yeni özellik kullanıcıları dahada fazla etkileyecek. Bir çok farklı teknolojiyi sisteme eklemesi hem kalite hemde performans açısından önem taşırken, Facebook bu şekilde daha iyi bir 360 derece video deneyimi kullanıcılarına sunmuş olacağı düşünülüyor. Ciddi anlamda Facebook son zamanlarda fazla güncelleme yoluna gidiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here