Facebook ve Blizzard Canlı Yayın Hizmeti!

Çıkardığı her oyun ile büyük başarı sağlamayı başaran Blizzard, Facebook üzerinden canlı yayın hizmetini kullanıma açtığını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü oyun firmalarından Blizzard Entertainment’ın oyunları Amiga’dan bu yana milyonlarca kişi tarafından oynanmıştı. Diablo, StarCraft, World of Warcraft ve Overwatch gibi başarılı oyunlara imza atan Blizzard, yeni bir anlaşmasını duyurdu.

Blizzard’ın Battle.Net üzerinden World of Warcraft ve Diablo gibi oyunlar için sulduğu multiplayer desteğinin yanı sıra Facebook üzerinden kolayca yayın yapılacağını da duyurmuştu. Geçtiğimiz Temmuz ayında bu konuda yenilikler yapılacağını söyleyen Blizzard, elini çabuk tuttu.

Çıkış bölgesi olarak Yeni Zelanda, Amerika, Güney Asya ve Avustralya ülkelerinin belirlendiğini açıklayan yetkililer Avrupa ülkeleri için de özelliğinde yakında geleceğini söyledi.

Bu hizmetin henüz Mac bilgisayarlar üzerinden kullanılamadığını fakat geliştiricilerin bu konuda çalışmalarını sürdürdüğü de verilen bilgiler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here