Facebook
Facebook, etkinlikleri kullanıcılara göre konumlandırıyor

Facebook’ta birçok müzik grubu tiyatro sanatçıları milyonlar tarafından takip edilmekte. Hayranı olduğunuz bu kişilerin ya da grupların, yakın çevrenizde vereceği konserler, imza günleri ya da söyleşilerden haberdar olan seçeneğini sizlere Facebook tarafından sunuluyor. Facebook tarafından yeni kullanıma sunulan bu özellik, sizlere büyük bir fayda sağlayacak noktada yer almayı başarmış.

Facebook’ta Etkinliklerden Nasıl Haberdar Olacağız?

Facebook
Facebook, etkinlikleri konumunuza göre belirleyecek

Etkinlikten etkinliğe koşan faal bir yapıda olarak kendinizi tanımlayabiliyorsanız, Facebook’un size sunacağı bu sosyal medyada kendini gösteren yeni unsur, tam da istediğiniz bir seçenek olarak kendini gösterecek. Kendinize örnek alarak, laf yerindeyse adeta taptığınız ünlü kişiliklerle buluşmanızda fayda sağlayacak bir gelişme olarak ön plana çıkıyor.
Facebook’un güncel kullanımına bağlı olarak, yeni bir özellik olarak görülen etkinlik takviminin, sizin yerleşkenizde olacak olan faaliyetleri ön plana taşıyor olması da şaşırtıcı bir detay olarak kendini gösteriyor. Bu sayede her şeyden haberdar bir noktada görülebilmeniz sağlanabiliyor.

Facebook’tan ‘’Etkinlikler’’ bölümünü açtığınızda karşınıza gelen sayfada ‘’Abone Olunan Etkinlikler’’, ‘’Ağında Popüler Olan Etkinlikler’’, ‘’Yakındaki Popüler Etkinlikler’’ ve ‘’Etkinlik Geçmişi’’ bulunmakta. Bu tür bir işlemi hayata geçirdikten sonra, bu özellikten faydalanabilecek; şehrinize yakın zamanda gelecek olan sanatçıların yapacağı konserler ve diğer faaliyetler hakkında bilgi sahibi de olabileceksiniz. Özellikle büyük şehirlerde bu tür bir özelliğin büyük avantaj sağlayacağını fark edeceksiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here