Ana Sayfa İpucu Facebook Görüntülerini Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme

Facebook Görüntülerini Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme

Rehberinizdeki kişilere doğrudan profil resmi yüklemek ister misiniz? O halde aşağıdaki adımları izleyerek, kişilerinizin en güncel görüntülerine ulaşabilirsiniz...

-

Akıllı telefonunuzdaki kayıtlı kişiler için resim yüklemeyi düşünüyorsanız, Facebook profil resimleri uygun seçenek olacaktır. Çünkü teker teker resimleri bulmak oldukça meşekkatli bir iş.

Ama size bunu bir anda başarabileceğinizi söylesek? Facebook resimlerini iPhone ve Android’deki kişilerle senkronize etmek mümkündür. Bu, yalnızca telefon rehberi listenizdeki kişilerin Facebook profil resmini elde etmenin yanı sıra her zaman güncel kalacağı anlamına gelir.

Bir kullanıcı Facebook’ta profil resmini değiştirdiğinde rehberinizde güncellenecektir. Rehber uygulamasında da istediğiniz görüntüleri ekleyebileceğinizi de unutmayın. Ama hepimiz bunun ne kadar sıkıntılı olabileceğini biliyoruz.

Rehbere Facebook Görüntülerini Ekleme

1. Sync.ME olarak bilinen bu uygulama, hem Android hem de iOS platformlarında ücretsiz olarak yüklenebilmektedir. Aşağıdaki bağlantılardan telefonunuzun işletim sistemine göre indirip yükleyebilirsiniz.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

Uygulamanın temel özelliği spam aramaları tespit etmek ve bilinmeyen bir numaradan aramaları tanımlamak olmasına rağmen, kişilerin fotoğraflarını Facebook’tan almak ve telefon rehberinize eklemek için de kullanılabilir.

2. Uygulama yüklendikten sonra açın. Uygulamanın Rehberinize erişmesine izin verin. Bir sonraki ekranda, telefon numaranızı girin ve Devam et üzerine dokunun.

Facebook Görüntülerini Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme

3. Uygulamanın numaranızı kaydetmesi için birkaç saniye bekleyin. Ardından, sosyal hesap bağlamanızı isteyecek. Uygulamayı Facebook ile burada senkronize edebilirsiniz.

Facebook Görüntülerini Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme4. Facebook’a giriş yapın ve uygulamanın Facebook hesap bilgilerinize erişmesine izin verin. Bununla, Facebook hesabınız Sync.ME ile senkronize olacak. Profil resimlerini senkronize etmeye başlamak için sağ üst köşedeki Next butonuna dokunun.

Facebook Görüntülerini Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme

5. Şimdi, uygulama rehberinizdeki kişileri eşitleyecek. Uygulama çalışmayı tamamladığında, eşleşen kişileri incelemenizi isteyen bir açılır pencere belirir. Burada da OK tuşuna dokunun.

Facebook Görüntülerini Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme

6. Uygulamanın eşleştiği kişilere baktıktan sonra, profil resminin senkronizasyonunun başlaması için sağ üst köşedeki Next butonuna tekrar basın.

8. Daha sonra, güncellenmiş fotoğrafları görmek isterseniz uygulamayı her zaman açabilir ve Senk sekmesini seçebilirsiniz. En yeni resimleri çekmek için tekrar Senk simgesine dokunun.

25,584BeğenenlerBeğen
56,931TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here