Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet Yapılır Mı?

Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet Yapılır Mı?

-

Sosyal medyanın en önemli mecralarından biri olan Facebook, Messenger için çok yeni bir özellik ekleyerek program sayesin de daha önce tanışmadığınız kişilerle bile sohbet etme imkanı sağlayacak. Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet insanların son günler de neredeyse bütün zamanlarını harcadıkları ve Messenger dışın da Facebook, peş peşe yenilikler sunmaya devam ediyor.

Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet etmek de Facebook’un Daha önce kullanıcılarına görüntülü konuşma etkinliğini sunduğu gibi şimdi de Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet etme özelliğini de kullanıcılarının hizmetine sunmuş oldu.

Bu özellik kullanıcıları tarafından şu şekilde kullanılacak: Arkadaş olduğumuz ve arkadaşlık listemiz de bulunan insanlara mesaj attığınız da yada onlardan mesaj aldığınız esnada karşınızdaki kişi ile alakalı kişisel bilgiler sohbet sayfasın da tarafınızdan görünüyor olacak. Bu sayede size gelen mesajları gönderen insanı da daha yakından tanıma fırsatınız olacak öyle ki nerde yaşadığını hangi okulda okuduğunu ne işle meşgul olduğuna kadar görebilecek bilgi sahibi olabileceksiniz şuan için ABD ,Hindistan ve Fransa da denenmektedir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.