04-07-2014
2
0

iPad kullanıcılarının büyük istekle beklediği Facebook Messenger uygulaması sonunda iPad için de yayınlandı, kullanıcılar genel olarak Facebook uygulaması veya internet üzerinden mesajlaşma yapıyorlardı ancak uygulamanın yayınlanması kullanıcıları oldukça sevindirdi.

Genel olarak diğer işletim sistemleri ile aynı özelliklere sahip olan Facebook Messenger uygulaması daha güvenli ve daha rahat kullanım için tasarlanmış durumda.

Emoji gibi gülen yüz stillerini ve daha birçok özelliği kullanabileceğiniz uygulamada şuan için ek bir özellik bulunmuyor, ilerleyen zamanlarda uygulamanın hata giderme ve performans güncellemesi alması bekleniyor.

iPad için Facebook Messenger nasıl yüklenir?

Eğer Facebook Messenger uygulamasını indirmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit, AppleStore’ye girip Facebook Messenger yazıp aratmanız yeterli, veya aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

[button text=”İndirmek için tıklayın” url=”https://itunes.apple.com/us/app/facebook-messenger/id454638411?mt=8″ size=”large” type=”info” icon=”download-alt” iconcolor=”white” target=”_blank”]

Etiketler

Lütfen Bir Yorum Yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*