Ana SayfaTeknoloji HaberleriFacebook'ta Zaman Ayarlı Profil Fotoğrafları!

Facebook’ta Zaman Ayarlı Profil Fotoğrafları!

-

Facebook kullanıcılarını kendinde tutmak ve sitesini daha da büyütüp gelirini katlamak istiyor ve güncellemelerle siteyi daha da iyi bir konuma götürmektedir. Şimdide Facebook profilimizdeki fotoğrafları daha kolay değiştirebilmemiz adına yeni bir güncelleme yapmak için hazırlanmakta

Sosyal medya sitesi denince aklımıza ilk gelen site Facebook’tur. Kulvarında lider olan site dur durak vermeden sürekli olarak web sitesini geliştirmektedir. Twitter her ne kadar Facebook’u yakalamaya çalışsada hayallerine ulaşması pek mümkün görünmüyor. Aslında ekip olarak Twitter’a hak veriyoruz. Çünkü Facebook’a 7 yaşında olasanız bile ailenizden birinin kredi kartı bilgilerini Facebook’a girerek dilediğiniz kadar politikalara uygun reklam verebilirsiniz. Kos koca dünya bir düşünün Facebook’a günde kaç milyonluk reklam geliri geliyordur. Ana sayfamızda, profilimizin yanında, küçük bannerlar ile Facebook’ta sürekli olarak reklamlar görmekteyiz. Ancak Twitter’da böyle bir durum yok yani Twitter’ın kazanç durumu malesef kötü sadece yatırım ve destekten gelen paralar ile ayakta duruyor bundan dolayı’da Twitter’ın büyümesi biraz daha zor.

Facebook'ta Zaman Ayarlı Profil Fotoğrafları!

Facebook’ta yaptığı güncellemeler ile iyice fark atar duruma gelmiş noktada ve şimdide Profil fotoğraflarımızı değiştirmemiz yolunca yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. Facebook planladığı bu sistemi gerçekleştirirse bundan sonra kapak fotoğraflarımızı ve profil reismlerimizi kolayca zamanlayarak değiştirebileceğiz. Örneğin güncelleme geldi diyelim ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında profil ve kapak fotoğraflarımıza şanlı Ay, Yıldız’lı bayrağımızı koymak istiyoruz. Hemen zamanlama yapacağız ve resimler gece 00.00’a profilimize konulacak ve tekrar 00.00’da kaldırılacak. Bu sayede hiçbir şekilde Facebook’a girmemize gerek kalmadığı gibi zamanlamamızda tam olacaktır diyebiliriz. Şahıs olarak olmasada kurumsal firmaların çokca işine yarayacağı bir güncelleme geliyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here