Facebook’un yeni bir sohbet uygulaması geliştirdiği haberleri gelirken, beraberinde yeni uygulamanın ismininde Room olduğu öğrenildi.

Facebook son bir kaç aydır kendi sistemini güncelleştirken beraberinde sosyal ağlar ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyordu. Konu hakkında gelen son örnek ise Room uygulaması oluyor. Room uygulaması kullanıcıların yeni sohbet uygulaması olacak gibi duruyor. Grup sohbetlerinin yapılabileceği bir ortam bulunduran Room grup sohbetleri için kullanılabilir. Şuan da bile Room için test süreci başlamış durumda.

Sohbet Odaları Olacak!

Room ile beraber multi konuşmalara yer verebileceksiniz. Grup sohbetlerinizi odalara girerek yapabilirken ayrıca yeni arkadaşlar ile tanışmak isteyenler mutlaka Room uygulamasını kullanacak gibi duruyor. Yeni kişiler ile tanışmak isteyen kişiler farklı odalara girerek konuşma fırsatı elde edecekler. Ayrıca uygulamayı Facebook‘un yapması kullanıcılarda oluşan güven sıkıntısını bitiriyor. Bakalım kişiler final sürümü yayınlanınca ne kadar ilgi gösterecek.

Şuan için pek bir detay gelmedi. Zaten uygulama şuan için test sürecinde. İlerleyen günlerde daha farklı detaylar gelecektir.

Testler Başladı

Facebook‘un geliştirmekle meşgul olduğu Room uygulaması için çeşitli testler yapılırken bu sürec halen devam etmekte. Ayrıca kullanıcılar için beta sürüm yayınlanılacak ve geri dönüşler ne zaman yüzde yüzlük yanıt verirse olumlu bir şekilde o vakit stabil hale getirilip final sürümü ile tüm kullanıcılara sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here