Ana Sayfa Oyun Far Cry 5 Türkçe Yama

Far Cry 5 Türkçe Yama

-

Ubisoft’un o ünlü serisi Far Cry’ı duydunuz mu? Oyunlara ilginiz varsa ve bu dünyayı takip ediyorsanız mutlaka seriyi duymuşsunuzdur. Özellikle Far Cry 5. Eski oyunlar bir yana son oyun bir yana. Dev oyun haritası, sizi içine çeken grafikler ve dahası.

Eğer Far Cry tutkunlarındansanız zaten son oyunu biliyorsunuzdur. Oyun çok güzel ama bir sorunu var. Bu kez yapımda çok fazla diyalog var. Diyaloglara vereceğiniz cevaplar, tüm oyun karakterini etkileyebiliyor.

Hikayeye hakim olmak ve oyundan tam anlamıyla zevk almak istiyorsanız, yabancı dil şart. :) Ama ya yabancı dilimiz yoksa? :( Üzülmeyin çünkü en az oyun kadar çok beklenen Far Cry 5 Türkçe yama yayınlandı.

Hiçbir şekilde yabancı dil deneyiminiz olmasa bile artık oyundaki tüm diyalogları, yazışmaları Türkçe olarak kuralabileceksiniz. Rockerdem tarafından yapılan Türkçe çeviriyi nasıl yapacağınız hakkında da bilgi vereceğiz. Bu yazıdan sonra oyunu Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir: En İyi Grafiklere Sahip Bilgisayar Oyunları 2020

Far Cry 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Türkçe yamayı yapmak basit. Neyse ki yama da ücretsiz. Yamaya nasıl ulaşacağınız ve kurulumu nasıl yapacağınıza geçiyorum.

Far Cry 5 Turkce Yama
  • Rockerdem Türkçe yama sitesine ulaşmamız lazım. Siteye link üzerinden gidin.
  • “Tamamlandı – İndirmek İçin Tıkla” yazısına tıkladığınızda yamaların bulunduğu ekran açılacak.
Far Cry 5 Turkce Yama
  • “Far Cry 5 Türkçe Yama İndir” bağlantısına tıklayın. Versiyon v2.0 olacak. Bu versiyon 01.01.2020 tarihinde güncellenmiş olan en son versiyon ve dosya boyutu sadece 5 MB.
Far Cry 5 Turkce Yama
  • Bilgisayarınıza Türkçe yama arşivi indirilecek. Arşiv şifresini “rockerdem” olarak girin.
Far Cry 5 Turkce Yama
  • .Exe setup dosyasına çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Far Cry 5 dosya adres alanına kadar gelin. Manuel arama seçilmeli. Neden çünkü Bin dosyasını seçeceğiz.
  • Manuel seçime geldikten sonra oyun nereye kurulmuşsa bunu bulun. “Bin” klasörüne kadar ilerleyin. Bin için de “Far Cry 5.exe” olacak. Exe seçilecek ki yama işlensin.
  • Exe seçiminden sonra sürüm seçimi geliyor. Yapacağınız iş çok basit. Oyun güncel ise son sürüm, değilse ilk sürüm seçilecek.
  • Bir sonraki işlemde yedek alınıp alınmayacağı sorulacak. “Evet” demenizi öneriyorum çünkü Türkçe yama üzerinde bir sorun oluşur ve dil dosyaları bozulursa, oyun bozulmadan eski haline gelmiş olsun. Sonradan yamayı kaldırmak istediğinizde yine buradan eski dil dosyalarının yüklemesi olacak.

Yamanın Videosunu İzlemek İster misiniz? İşte video

Adım adım Far Cry 5 Türkçe yama yapımını anlattık ama yine de yapamadınız mı? Yorum bölümü ne güne duruyor? Bize mutlaka sorununuzu yazın. Yardımcı olalım.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Galaxy Watch 3 Fiyatı, Tasarımı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni telefonlarına merhaba dedi. Yeni telefonlar tanıtıldı ama telefonlar yalnız gelmedi. Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli de...

Galaxy Note 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Geldi gönlümüzün efendisi. :) Samsung tanıtımı yaptı ve Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı. Biraz daha düz ekranlı tasarımı, dev kameralarıyla başarılı...

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Ön İncelemesi

Gözlerin Samsung'a çevrildiği şu saatlerde Samsung Galaxy Note 20 serisi ve birçok ürün tanıtıldı. Samsung Unpacked etkinliğine damgasını vuran bir diğer ürünse...

Samsung Galaxy Buds Live Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Samsung, Galaxy Unpacked sanal etkinliğinde Galaxy Buds Live kulaklıklarını da tanıttı. Şirket, Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Tab...

Samsung Galaxy Z Fold 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Galaxy Unpacked etkinliği, Samsung'un göz kamaştıran Galaxy Z Fold 2 telefonu da dahil olmak üzere bir dizi yeni ürünü tanıtımıyla güne damgasını...