Ana SayfaOyunFarm Expert 2016 Oyun İncelemesi

Farm Expert 2016 Oyun İncelemesi

-

Çiftçilik oyunları günümüz insanları tarafından çok sevilen ve satış rekorları kıranlar arasında yer alan oyunlardır. Hani derler ya büyükler köyde yaşamak köye yerleşmek ineği sağmak hayvanları otlatmak, taze meyve sebze yetiştirmek, tarlanı motorunla biçmek işte bu oyun tam bunları içeriyor diyebiliriz.

Belki en çok konuşulan ancak gerçekleştirilemeyen laf budur işte ”Köye yerleşmek” ancak bunu uygulamayacakları için bu gerçekleştirme isteklerini belkide insanlarımızı bu oyunlarda gerçekleştiriyor belkide oyunları beğendiklerinden bilemeyiz.

farm expert 2016 4

Farming simulator oyunu her sene çıktığında büyük satış rekorlar kırıyor günümüz insanlarının zaten çiftçilik oyunlarına karşı büyük bir tutukusu var ancak farming simulator oyunu kalıplaşmış bir oyun haline geldi. İnsanların sevdiği bir kategori haline geldiği için firmalar devamlı olarak çiftlik oyunu üretiyorlar buna en güzel kanıtı Facebook oyunlarından verebiliriz apps uygulamasından baktığımızda oyunların yarısından çoğu çiftlik veya şehir kurma üzerine olduğunu biliyoruz ancak birçok oyun diğerleri gibi yok olup gitmektedir fakat bu sene yenilikleriyle göz dolduran Farm Expert 2016 başarılı olmuş gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Farming Simulator 17 Sistem Gereksinimleri

Farm Expert 2016 Raflarda Başarıya Devam Ediyor

Farm Expert 2016 20 Haziran tarihi ile raflarda yerini aldı hiç şaşırmadığımız gibi torrent’lere birkaç gün önce düşsede kullanıcıların dijital ortamlardan satın alıp indirme imkanı dahil normal dijital dağıtımcılardan oyunu satın alma zamanı 20 Haziran günü ile başladı.

Oyunu satın alabilir ya da dijiital ortamlardan farm expert 2016 torrent indir olarak indirebilirsiniz. Oyunumuz kullanıcıların beğenmesi ve raflardaki tutkulu alımlardan dolayı adından bayağı bu sene bahsedileceği ve seneyede gündemde olacak gibi görünüyor yani kısa deyişle farming simulator oyununa bu sene ciddi bir rakip gelmiş gibi görünüyor.

farm expert 2016 3

Teze Soğan Taze Biber Yetiştirin

Oyunumuz tam bir gerçekçi çiftçilik oyunudur. Oyunumuzda taze bibeler, soğanlar, domatesler ekip biçtiğinz gibi aldığınız motorla tarlanızıda biçebilirsiniz. Aldığınız tohumları ufak tarlanıza ekin çıkan hasılatı satın ve paranızı biriktirin daha sonrasında paranızla yeni traktör alabilirsiniz traktörünüzü geliştirebilir yeni pahalı tohumlar alıp daha çok kazanç elde edebilir ya da tarlanızı direk büyütebilirsiniz istediğiniz gibi oyunu oynayabilirsiniz.

Grafikler İncelemeden Tam Not Aldı!

Resimlerinide paylaştığımız Farm Expert 2016 oyununu grafiklerine baktığımızda gerçekten başarılı bir iş çıkartıldığını görüyoruz motorların gelişmesine karşılık firmaların kendi oyun yapım motorlarını geliştirdiklerini biliyoruz ancak yapımcı firma motoru çok iyi şekilde geliştirdiğini ve kullanıcıları memnun etmek için grafikleri üst seviyede artırdıklarını gözlemliyoruz.

farm expert 2016 2

Farm Expert 2016 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1
İşlemci: Pentium Dual Core 2,2
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB VRAM
HDD: 10 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1
İşlemci: Pentium Dual Core 3,2
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB VRAM
HDD: 10 GB Disk alanı
Boyut: 5.08 GB

farm expert 2016 1

Sistem gereksinimleri olarakda çok fazla özellik istemeyen oyunumuzun raflarda yerini bayağı bir süre alacağı ve dijital indirmelerin sürekli olarak indirilmesinin devam edeceğini tahmin ediyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here