Ana Sayfa Teknoloji Haberleri FIFA 17 Demosu Sunuldu!

FIFA 17 Demosu Sunuldu!

-

FIFA 2017 için gelen resmi bir duyuru ile birlikte oyunun demo sürümü oyuncular için geldi.

Futbol oyunları olarak en başta olan oyunların arasında olan FIFA 2017 oyunu, çok kısa süre önce FIFA 2017 demo sürümü oyun severlere sunuldu. Bu konu hakkında çok uzun zamandır oyuncular tarafından bir bekleyiş bulunuyordu. FIFA 2017 demosunun paylaşılmasından sonra ise oyucuların bekleyişi son buldu. Demo sürümü oynama fırsatı elde eden oyuncular gayet mutlu.

FIFA 2017 Demo sürüm ile birlikte tam sürümün gelmesinede az bir süre kaldığı belirtilirken, 2 hafta sonra tam sürümün geleceği öğrenildi.

FIFA 17 demo versiyonu şu anda farklı platformlarda da desteklenirken Xbox One, PS4, PS3, Xbox 360 ve PC’de oyun destekleniyor.

Oyun Boyutu 8GB Olarak Gelmekte!

FIFA 2017 demo versiyonu kullanıcılara gelirken, cihazlarında 8 GB’lık bir alanın boş olması gerekmekte. İlk zamanlarda oldukça ilgi gören demo sürüm için yoğunluk büyük olduğundan indirme konusunda sıkıntılar oldukça fazla. İndirme hızlarıda yavaşladığından kullanıcıların indirme işlemi için oldukça fazla zaman ayırması gerekiyor.

Demo sürüm ieçrisinde 12 takım bulunurken 12 takımın hepsi ile oynamakta mümkün. Oyuncular oyun motoru ve oyuna eklenen gelişmiş özellikler ile beraber FIFA DEMO sürümünü oynama deneyimi elde ettiler. Ayrıca oyuna eklenen The Journey olarak gelen yeni bir oyun modu FIFA 2017 demosunda da yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here