Abone Ol
Ana Sayfa Oyun FIFA 21 Ön Siparişe Açıldı

FIFA 21 Ön Siparişe Açıldı

Sony, PlayStation 4 için yeni oyun ile ilgili ilk adımı attı. PlayStation kullanıcıları oyunu ön sipariş ile satın alabilecekler.

-

EA Sports’un başarılı yapımı FIFA 21 ön sipariş süreci başladı. Çıkışına dört ay gibi bir süre kalan oyun, PlayStation 4 kullanıcıları tarafından ön sipariş edilebiliyor.

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan FIFA 21, bu tanıtımı kısa bir video ile gerçekleştirmişti. Oyunun detaylarını, FIFA 20’ye kıyasla farkları gibi konular hakkında kesin bir bilgimiz yok. Tüm bunlara rağmen yayınlanan video, oyuncuların heyecanlanması için yeterli olmuştu.

Sony, PlayStation 4 için yeni oyun ile ilgili ilk adımı attı. PlayStation kullanıcıları oyunu ön sipariş ile satın alabilecekler. Oyunu ön sipariş vererek satın alanlar bazı sürprizlere de sahip olacaklar.

FIFA 21 Ön Sipariş Fiyatları

Üç farklı sürüm ile piyasaya çıkacak olan oyunda Ultimate Sürümü, Şampiyonlar Sürümü ve Standart Sürüm çeşitleri bulunuyor. Oyunu ön sipariş ile almak isteyen oyuncuların ise şu fiyatları ödemeleri gerekiyor:

  • PS4 Standart Sürüm: 499,90 TL (EA Access kullanıcılarına: 449,91 TL)
  • PS4 Şampiyonlar Sürümü: 599,90 TL (EA Access kullanıcılarına: 539,91 TL)
  • PS4 Ultimate Sürüm: 699,90 TL (EA Access kullanıcılarına: 629,91 TL)
  • Xbox One Standart Sürüm: 499,90 TL
  • Xbox One Şampiyonlar Sürümü: 599,90 TL
  • Xbox One Ultimate Sürüm: 699,90 TL
  • Steam Standart Sürüm: 499,90 TL
  • Steam Şampiyonlar Sürümü: 599,90 TL
  • Steam Ultimate Sürüm: 699,90 TL

Oyun, PS4 üzerinde 9 Ekim tarihinde oynanabilir olacak. Şampiyonlar veya Ultimate sürümü alan kullanıcılar oyuna 3 gün erken erişebilecekler.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, şirketin 5 Ağustos'taki çevrimiçi unboxing etkinliği sırasında nihayet resmiyet kazanacak. Tasarım mistik bronz ve mistik siyah...

Torrent Oyun İndirmek Bilgisayarınıza Zarar Verir mi?

Torrent oyun indirmek, adeta korsan oyun sektörünün kilit noktası. Torrent yaygınlaşmadan önce de oyunların korsan versiyonları indirmeye açılıyordu ama oyunu indirmek ayrı...

Vivo S7 5G’nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo, 3 Ağustos'ta Vivo S7 5G akıllı telefonunu tanıtacak. Dün, telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran görüntü, Vivo S7 5G'nin çift...