Finansbank Cep iOS

Bankaların gelişen teknolojiyi bünyelerine katmak için büyük bir çaba gösterdiği gözle görülür bir şekilde ortadadır. Ülkemizde faaliyet gösteren hemen her bankanın bir mobil uygulaması bulunduğunu ve bu uygulama üzerinden işlem yapabildiğini görüyoruz. Fakat, en stabil, en çok işe yarayan uygulamayı seçmek istediğimizde, pek çok banka saf dışı kalabilir.

Finansbank Cep iOS 1

Finansbank Cep iOS uygulaması ise genel hatları ile incelendiğinde, listemizin ilk sıralarında yer almayı hak etmektedir. Ücretsiz olarak müşterilerine sunulan bu uygulama ile bankacılık işlemlerinizi artık akıllı telefonunuz üzerinden rahatlıkla yapabileceksiniz.

App Store üzerinden uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra gerekli bilgiler ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Genel güvenlik protokollerini yerine getirdikten sonra sistem üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Finansbank Cep iOS 2

Finansbank Cep iOS Uygulaması ile:

– Vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir ve bu hesaplarda işlem yapabilirsiniz.

– Vadeli ve yatırım amaçlı hesaplarınıza ulaşabilir ve bu hesaplarınızda işlem yapabilirsiniz.

– Kredi kartlarınıza ulaşabilir ve bu kartlarınız üzerinde işlem yapabilirsiniz.

– Bankadan aldığınız kredileri de, “Kredi” sekmesinde rahatlıkla görebilirsiniz.

– Bunların dışında, ödemelerinizi ve para gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bankaların uygulamalarından ise ufak bir farkın olduğunu görüyoruz, Finansbank Cep iOS uygulamasında. “Ajandam” ismindeki bölüm, ekonomik anlamda sistematik çalışmanız adına oldukça işe yarar bir ekstra özellik olmaktadır. Uygulamaya App Store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.