Ana SayfaOyunFlick Shoot 2 Android Oyunu

Flick Shoot 2 Android Oyunu

-

Android üzerinde her geçen gün onlarca yeni spor oyunu yayınlanmaktadır. Bunlar arasında en çok göze batanı ise kuşkusuz Flick Shoot 2 Android oyunu olmaktadır. 10 milyona yakın indirilme sayısına sahip olan Flick Shoot 2 Android Oyunu marketin gözde oyunları arasına girmeyi başarmaktadır.

Adından da anlaşılacağı üzere bir şut çekme oyunu olan Flick Shoot 2, ilk oyunu ile büyük başarılara imza atmış ve ardından grafiksel ve performans bakımından geliştirilerek tekrardan piyasaya sürülmüştür. Tek kişilik oyun modunun yanı sıra online olarak da oyunu oynayabilirsiniz.

Flick Shoot 2 Android Oyunu, tek kişilik modu sayesinde onlarca hatta yüzlerce görev ile karşılaşıyoruz. Uzaklık, zorluk, mevki değişiklikleri ile farklı tarzlarda şutlar çekebiliyoruz. Kimi zaman kaleciler daha da yüksek güçte oluyor kimi zaman ise rüzgarın etkisi daha fazla oluyor.

Online mod sayesinde arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Onlar ile keyifli şut çekme mücadelelerine girebiliyor ve eğer yetenekleriniz onlardan fazlaysa onları halt edebiliyorsunuz.

Flick Shoot 2 1

Flick Shoot 2 Android Oyununun en önemli özelliklerinden birisi ise üç boyutlu grafikleri ve animasyon efektleri. Oyun firması bu konuda oldukça başarılı bir çalışma ortaya koymuş.

Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu aşağıdaki linke tıklayarak indirebilir ve Android işletim sistemine sahip cihazınızda kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here