Ana Sayfa Otomobil Ford, 2018 Model Tüm Mustang Modellerini Tanıttı

Ford, 2018 Model Tüm Mustang Modellerini Tanıttı

-

Ford Motor Company, Salı günü New York City’deki samimi bir organizasyonda tüm yeni 2018 Ford Mustang modellerini tanıttı. Otomobilde göze çarpan şeyler daha şık ve kaslı bir tasarımın önceki modellere göre daha iyi performans sergilediğini söyleyebiliriz.

2018 Mustang yeni tasarıma sahip ve yere daha düşüktür. Tüm vücut tasarımını yenilemek, özellikle yeni ızgara ve farları oldukça iddialı olmuş. İç tarafında da oldukça yeni tasarımlar var. İlk olarak Ghost yani hayalet ekran sistemine geçmişler. Bu ön göstergelerin tamamının digital bir ekranda gösterilmesi anlamına geliyor. Ayrıca multimedya sistemi de değişmiş. Apple CarPlay desteklediğini görüntülerden anlayabilirsiniz.

Ford Mustang 2018

Performans ve Teknoloji

Hızlı görünüyor. İçinde otur ve hızı hisset. Kontağı çevirin, biraz gaz verin ve tabii ki hızlı olduğunu öğrenin. Çünkü o bir Mustang. Performans damarlarında çalışır. Ford, Mustang modelini yeni teknoloji kullanarak yeni seviyelere taşımayı hedefliyor.

2018 model yılı için Ford, 3.7 litre V6‘yı kaldırdı ve 2.3 litrelik EcoBoost dört silindirli versiyona odaklanmayı tercih ediyor ve bu da önceki modelinden daha fazla tork ve daha iyi yakıt verimliliği sağlıyor. Bunların yanında yep yeni jant tasarımları yep yeni iç konsol bulunuyor.

Ford, orijinal Amerikan spor otomobili için 5.0 litrelik V8 motorundan vazgeçmiyor. Mustang‘in GT modeli V8‘e ve daha yüksek devir aralıklarında daha düşük torka ve güce sahip olacak. Ancak Ford, V8 ile ilgili çok fazla detay paylaşmadı.

Hem dört silindirli EcoBoost hem de V8, 6 vitesli manuel ve yeni 10 vitesli otomatik olarak şanzıman seçenekleri bulunuyor. Yeni 10 vitesli SelectShift otomatik şanzıman, herhangi bir Mustang’da en iyi otomatiktir. Geniş oranlı bir aralık ve optimize edilmiş dişli aralığı sayesinde, bu yeni şanzıman, hızlanma sırasında tepki verme ve performansı artırmaya yardımcı olur. 2018 Mustang’ı bu sonbaharda satışa sunulacak olan Mustang için fiyatı henüz açıklanmadı. (muhtemelen aynı fiyat yapısına sahip olur).

İsteğe bağlı 12″ LCD gösterge paneli şimdiye kadar bir Mustang’da sunulan ilk dijital ekran. Bu da gördüğünüz her şeyin mutlak kontrolü altında olduğunuz anlamına geliyor. Renkleri özelleştirin. Ölçer düzeninizi seçin. Hızlı. Duyarlı Ve, bu Mustang’daki her şey gibi, kesinlikle güzel.

Ford Mustang 2018 Görselleri

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Fiyatı ve Özellikleri

Samsung etkinliğinin göz bebeklerinden birisi de Samsung Galaxy Tab S7 serisi oldu. Üst seviye bir tablet olacağını ve iPad ile yarışacağını zaten...

Apple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Son zamanlarda çıkan iPhonelar kablosuz şarjı destekliyor, ancak 2020 iPhone 12 serisi bu şarj deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Galaxy Watch 3 Fiyatı, Tasarımı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni telefonlarına merhaba dedi. Yeni telefonlar tanıtıldı ama telefonlar yalnız gelmedi. Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli de...

Galaxy Note 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Geldi gönlümüzün efendisi. :) Samsung tanıtımı yaptı ve Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı. Biraz daha düz ekranlı tasarımı, dev kameralarıyla başarılı...

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Ön İncelemesi

Gözlerin Samsung'a çevrildiği şu saatlerde Samsung Galaxy Note 20 serisi ve birçok ürün tanıtıldı. Samsung Unpacked etkinliğine damgasını vuran bir diğer ürünse...