2018 Ford Mustang - cepkolik

2017 Shelby GT350 veya GT350R Mustang satın alma şansını kaçırırsanız, Ford, 2018 modellerine kadar olanakları genişlettiğini açıkladı. Haber, özellikle de bugün Ulusal Mustang Günü olduğu için, bize hayırsever bir marka gibi görünüyor.

Ekstra hızlı Mustang 526 beygir gücü ve 582 NM tork sunan 5.2 litrelik V-8 motora güç veriyor. Ayrıca, motor yağı, şanzıman ve diferansiyel soğutuculara sahip olup, aracı ray üzerinde yarış için doğru şekilde soğutmaya devam ettirebilirsiniz. Otoyoldaki trafik sıkışıklıkları için muhtemelen zarar vermez.

2018 Ford Mustang - cepkolik-1

2018 Mustang’daki diğer standart hediyeler, havalandırmalı 15.5 inçlik iki parçalı ön ızgara ve altı pistonlu Brembo kaliperli ön frenleri içerir. Sürücüyü düz tutmak için bir MagneRide sönümleme sistemi de mevcut.

2018 alıcıları, Orange Fury, Kona Blue ve Lead Foot Grey arasından seçim yapabileceğiniz üç yeni boya tonu seçme şansınız var.

Galaxy S8, Bixby ve Kestra Adlı 2 Asistanla Gelecek!

Ford, ayrıca Shelby GT350 ve GT350R özellikli bir “Bringing Art to Life” videosunu yayınladı. Ford’un baş tasarımcısı ve sanatçısı Ehab Kaoud, kısa filmi anlatıyor.

Kaoud, yıllarca Mustang’lar çizmiş, tasarlamış. Artı kendilerini de test etmeye başlıyor. Onun son yaptığı çalışmaların bir kısmını aşağıdaki fotoğraf galerisinde görebilirsiniz.

 

Yeni bir Mustang alamazsanız, Ford burada parça modunda egzoz notunun indirilebilir zil seslerini ücretsiz olarak sunuyor.

Mustang‘ın baş mühendisi olan Carl Widmann, “Bu sistemi, müşterilere Mustang sürüşünün heyecanını en iyi şekilde tamamlayan sağlam bir deneyim sunmak için hazırladık” dedi.

“Toplam heyecan hissetmediğiniz bir şey, duyuyor musunuz?”


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.