Ana SayfaTeknoloji HaberleriFossil Gen 5 LTE İle Tanışın - Özellikleri !

Fossil Gen 5 LTE İle Tanışın – Özellikleri !

Fossil'in ilk LTE destekli saati artık piyasada yerini aldı. Saate dair tüm detaylar burada...

-

Fossil’in LTE özellikli akıllı saati artık yalnızca Verizon’da bulunuyor. Şirket daha önce, Fossil saat markaları ailesinde Wear OS destekli şık akıllı saatler üretme konusunda çok başarılı olmuştu.

Akıllı saat, Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemciyle destekleniyor ve 8 GB depolama alanıyla birlikte geliyor. 44 mm’lik gövdede 1.3 inçlik bir ekran var ve saat siyah veya pembe renk şemalarına sahip. Verizon’un LTE ağına bağlandığında 20 saatlik kullanım veya 3 güne kadar bekleme süresi vaat eden 400 mAh pil var. Gen 5 LTE, bağlı bir akıllı telefon olmadan arama yapabiliyor veya arama kabul edebiliyor.

Fossil’s Gen 5 ayrıca menüler arasında gezinmek için dönen bir orta düğmeye sahip. Ayrıca fitness takibi, uyku takibi ve tamamen özelleştirilebilir pil tasarrufu modu için kalp atış hızı izleme özelliklerini de beraberinde getiriyor. NFC, Google Pay’i ve Google Asistan, Wear OS gibi özellikleri bulunduruyor.

fossil

Fossil Gen 5 LTE, Wear OS platformunda taşıyıcı tarafından sunulan LTE bağlantılı tek akıllı saat olarak Mobvoi Ticwatch Pro LTE‘nin yerini aldı. Ne yazık ki, Fossil Gen 5, Qualcomm’un yeni giyilebilir işlemcisine sahip değil.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakVerizon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here