Fun Run inceleme

0
121

DirtyBit firması tarafından geliştirilen, tam adı Fun Run-Multiplayer Race olan ve Appstore üzerinden ücretsiz indirilebilen online yarış oyunu..
Oyuna giriş yaparken facebook üzerinden giriş yapabilmektesiniz. İsterseniz normal kayıt olup oynayabilirsinizde.
Fun-Run-for-PC
Çizgi film tadında grafiklere ve eğlenceli bir oynanışa sahip. İstediğimiz herhangi bir karakteri seçerek, diğer oyuncularla veya arkadaşlarımızla yarışabileceğimiz, çok çeşitli silah seçenekleriyle arkadaşlarımızı veya diğer oyuncuları öldürebileceğimiz bir oyun. Ayrıca puan listesi bulunmaktadır. Bu sayede özellikle arkadaşlar arasında iyi eğlencesi olabilecek keyifli bir şekilde yarışılabilecek bir oyun. Oyunda Practice , Quick Play ve Friends olmak üzere 3 mod bulunmaktadır.

Oyundaki skiller bu fotoğrafta gözükmekte. Her materyalin oyuna farklı etkileri mevcut. Örneğin; incincible for 6 sec paketi aldığınızda sizi 6 saniye boyunca dokunulmaz yapacaktır.
yenı 028
Oyunun oynaması çok basit bir o kadar zor olmakta. Oyunda sadece zıplıyorsunuz ve bazı skiller alıp onları kullanıyorsunuz. Oyun esnasında arkadaşlarınızın sizin geçip geçmediğini rahatlıkla gorebilmektesiniz. Ne yazık ki oyun türkçe değil fakat ileriki güncellemelerde geleceğini umut ediyoruz.

Türkçe değil diye anlaşılmayan bir tarafı felan oldugu söylenemez. Çok kolay bir biçimde oyunun nasıl oynanıldıgını ne yapıldıgını anlayıp oynayabilirsiniz. Oyunda önemli olan doğru zamanda zıplamadan ibaret. Önünüze çeşitli engeller çıkacak ve siz zıplayacaksınız. Her yaştaki insanın oynayabilecegi zevk alabilecegi rahatlıkla oynayabileceği bir oyun. Şimdiden herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here