Abone Ol
Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live için beklenen görseller sızdı. Galaxy Buds Live nasıl bir kablosuz kulaklık olacak?

-

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık modelinde, fasulye tanesine benzer bir yapının olacağı iddia edilmişti.

İlk etapta bunlar sadece iddialar olarak kaldı. Kulaklığın gelip gelmeyeceğini ve Galaxy Buds sersinin yenilenip yenilenmeyeceğini bir türlü doğrulayamamıştık. Serinin havasını değiştirecek ve böyle de tasarım olur dedirtecek olan kulaklık sonunda netleşti. Doğrulanmakla kalmadı kulaklığın gerçek görselleri olduğu iddia edilen görseller yayınlandı.

Galaxy Buds Live için Bilinenler ve Son Görseller

Önce görsellere bakalım ki ne ile karşılaşacağımızı anlayalım. Evan Blass imzasını taşıyan sızıntıya göre kulaklıklarda 3 renk olacak. Renklerden bir tanesi mistik bronz ve bana en farklı gelen renk bu oldu.

Galaxy Note 20 akıllı telefonunda da yer alacak ana renk olacağı iddia edilen mistik bronz kulaklıklarda da en çok önemsenecek renk gibi duruyor. Diğer renkler çok yeni değil. Biri siyah biri beyaz renk seçeneği.

Galaxy Buds Live

Beyaz zaten kullanılmıştı. Siyah renk seçeneği de çok büyük bir sürpriz oluşturacak bir renk seçeneği değil.

Tabii ki bu renklerin tonu da önemli. Kulaklık kutusu için değil ama kulaklıklar için baktığımızda parlak bir yüzey kullanılacağı görülüyor. Elinize almadan karar veremezsiniz ama bu metalik renk tonuyla, mistik bronz çok iddialı bir görüntü ortaya koyacak gibi. Yanına bir de aynı renk Galaxy Note 20 eklediğiniz zaman, tadından yenmez hale gelecek. :)

Renkleri ve şekli geçtiğimiz de hoparlör ve mikrofon sayısında değişiklik olduğu anlaşılıyor. 1 adet hoparlör kullanılan kulaklık 2 adet mikrofon ile daha net seslere adım atacak.

Galaxy Buds Live

Gürültü engelleme için özel bir hoparlör sistemi olacağı da işaret edilen Galaxy Buds Live, güzel bir artıya daha sahip olacak. Kulaklık başka bir cihaza ya da telefona bağlı kalmadan kendi içerisinde depoladığı şarkıları çalabilecek.

Ortalama 140-150 dolar arasında bir fiyatla çıkması beklenen kulaklığın Samsung cephesine neler katacağını zamanla öğreneceğiz. Rekabet kızışacak ve AirPods ciddi bir darbe alacak orası kesin.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, şirketin 5 Ağustos'taki çevrimiçi unboxing etkinliği sırasında nihayet resmiyet kazanacak. Tasarım mistik bronz ve mistik siyah...

Torrent Oyun İndirmek Bilgisayarınıza Zarar Verir mi?

Torrent oyun indirmek, adeta korsan oyun sektörünün kilit noktası. Torrent yaygınlaşmadan önce de oyunların korsan versiyonları indirmeye açılıyordu ama oyunu indirmek ayrı...

Vivo S7 5G’nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo, 3 Ağustos'ta Vivo S7 5G akıllı telefonunu tanıtacak. Dün, telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran görüntü, Vivo S7 5G'nin çift...