Galaxy C5 Pro ve Galaxy C7 Pro Görüntüleri Sızdı!

0
31

Gelecekteki Samsung Galaxy C5 Pro ve C7 Pro‘nun her yeni sızıntısıyla birlikte, telefonların resmi açılışının yakın olduğunu söylemeye devam ediyoruz, ancak Samsung hâlâ onları duyurmadı. Sızıntılar yine de gelmeye devam ediyor.

Bugün birkaç resmi görünüşlü görsellere bakacağız – ilki (üstte) bir aileyi yani C Pro serisinin üç üyesini gösteriyor. Bu serinin promosyon görüntüsü ve yeni cihazların yanısıra halihazırda mevcut C9 Pro‘yu da içeriyor.

Ardından (altaki resim), bu görüntüde C9 Pro‘ya inanılmaz derecede benzeyen C7 Pro‘nun ön ve arka yüzüne bakıyoruz. Ancak bu telefon görüntülerine inanmıyor ve ve ikna olmadıysanız, sensör dizisinin şeklini kulaklığın sağından kontrol edin ve C9 Pro’daki ile karşılaştırın. Tabi bu, kelimenin tam anlamıyla, bu iki arasındaki bariz farktır.

Elbette bunları yan yana görürseniz bir boyut farkı da göreceksiniz, aksi halde tasarımları aynıdır. Bu arada, C9 Pro, anten bantları için yeni ‘üç ince çizgi’ formuyla gelen ilk Samsung akıllı telefonuydu ve nihayet piyasaya sürdükleri zaman bu yeni C5 Pro ve C7 Pro tarafından paylaşılacaktır.

Galaxy C5 Pro, C7 Pro Özellikleri

Galaxy C5 Pro, 5.2 “veya 5.5” 1080p dokunmatik ekran, Qualcomm Snapdragon 626 yonga seti, 4GB RAM, iki adet 16 MP kamera (bir tanesi önde, biri arkada) ve bir adet 3.000 mAh pil ile birlikte geliyor. C7 Pro, ekran boyutunu 5,7″e taşıyor ancak diğer tüm özellikleri, bu durumda 3300 mAh olan pil kapasitesini bir kenara bırakırsak aynı.. İki akıllı telefon da Android 6.0.1 Marshmallow kullanıyor.

Geçmişte bir sızıntıya göre, C5 Pro 2.399 CNY (346 $ veya 329 €), C7 Pro ise 2.799 CNY (404 $ veya 383 €)  fiyat yapısı ile perakende satış yapacak. Önce Çin’de satışa çıkacağını belirtelim, muhtemelen daha sonra başka ülkelere gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here