Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy J6 Prime ve J4 Prime Modelleri Geliyor

Galaxy J6 Prime ve J4 Prime Modelleri Geliyor

Bu kez Galaxy J6 Prime ve J4 Prime modelleri için açıklamalar gelmeye başladı. İddialarda görmeye başladığımız Galaxy J6 Prime ve J4 Prime akıllı telefonlarının özellikleri neler olacak? Yeni modeller için açıklanan son detaylar neler?

-

Samsung’un üst segment akıllı telefon modellerine alışmaya başladık. Marka bu alanda son olarak Note 9 serisi akıllı telefonları tanıttı. Yeni akıllı telefon modelleriyle beraber fiyat konusunda da bazı sınırlar aşılmış oldu. Sadece Samsung değil, son dönem amiral gemisi akıllı telefon modellerinde 1000 dolar barajını geçen modeller görmeye başladık. Haliyle üst segment akıllı telefonlar ilk tercih olmaktan çıktı. Bu durumun farkında olan Samsung, uygun fiyatlı serilerine yenilerini ekleme peşinde. Bu kez hedefteki modellerin Galaxy J6 Prime ve J4 Prime olduğu ortaya çıktı.

Galaxy J6 Prime ve J4 Prime Telefonları Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Mevcut J serisi akıllı telefonlar, zaten belli bir fiyat aralığında satışa sunulan ve uygun fiyatlı akıllı telefonlar. Bu serinin üyeleri arasında gelen Galaxy J6 ve J4 modelleri için de durum bu. Şimdi ise markanın her iki modeli de genişleteceği ortaya çıktı.

Bu kez Galaxy J6 Prime ve J4 Prime akıllı telefonları geliyor. Yeni akıllı telefonlar yine uygun fiyatlı seriler olacak ve özellikler kısmında giriş seviyesi akıllı telefonlarda gördüğümüz özellikleri göreceğiz. Yeni akıllı telefonların özellikleri kısmında çok detaylı bilgiler olmasa da bazı bilgiler var.

Galaxy J6 Prime ve J4 Prime

Buna göre Galaxy J6 Prime ve J4 Prime ikilisinde dikkat çeken model yine Galaxy J6 Prime akıllı telefonları olacak. J6 Prime modelinde kullanılacak olan sistemde ise Snapdragon 430 işlemcileri dikkat çekecek. Giriş seviyesi olarak gösterebileceğimiz işlemcilerin yanında Android Oreo işletim sisteminin artısını göreceğiz. Bunun dışında RAM bellek kısmında ise 3 GB RAM bellek seçeneğini göreceği ki zaten bu değer de yavaş yavaş standart bir değer olmaya başladı.

İkinci akıllı telefon modelinde ise biraz daha düşük bir sistem göreceğiz. Yine Snapdragon 430 serisi işlemcilerin kullanacağı belirtilen akıllı telefonların, bu kez RAM bellek miktarı düşecek. Yeni akıllı telefonun RAM bellek miktarı ise 2 GB RAM bellek olacak. Her iki modelinde fiyatı ve çıkış tarihi konusunda ise bir açıklama yok. Galaxy J6 Prime ve J4 Prime tanıtımlarından sonra fiyat bilgisini alabileceğiz.