Ana Sayfa Android Haberleri Galaxy J7 Pro Android Pie Güncellemesi Aldı

Galaxy J7 Pro Android Pie Güncellemesi Aldı

Galaxy J7 Pro akıllı telefonları için yeni güncelleme yayınlandı. Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi neler sunuyor?

-

Samsung, Android güncellemelerine hız kazandırmaya başladı. Yeni akıllı telefon modelleri için gelen güncellemeler bir yana, markanın eski akıllı telefon modelleri için de güncellemeler yayınlamaya başladığını gördük.

Geçtiğimiz günlerde bazı modeller için Android Pie güncellemesi de yayınlanmıştı. Şimdi ise Galaxy J7 Pro modeli için söz konusu güncellemenin yayınlandığı açıklandı. Güncellemenin yayınlandığının açıklanmasıyla beraber güncelleme konusunda detaylarda açıklandı.

Galaxy J7 Pro Güncellemesi Neler Sunuyor?

Öncelikle yeni güncellemenin henüz tüm bölgeler için yayınlanmadığını belirtelim. Güncelleme şu an için Rusya genelinde yayınlanmış durumda.

Rusya genelinde J730FMXXU5CSEE yazılım sürüm numarasıyla beraber yayınlanan güncellemenin, diğer bölgeler için yayınlanması biraz zaman alacak. Muhtemelen ülkemizde kullanılan Galaxy J7 Pro modelleri için de güncellemelerin gelmesi zaman almış olacak.

Güncellemenin getirdiği yenilikler konusunda da bazı bilgiler var. Tahmin edebileceğiniz gibi tüm Android Pie özellikleri kullanıma girmiş oldu. Bunun dışında ONE UI yeni arayüzü de Galaxy J7 Pro cihazlara gelmiş oldu. Fakat dediğimiz gibi akıllı telefonların tamamı için yayınlanan bir güncelleme söz konusu değil.

Galaxy J7 Pro

Yani güncellemeyi hemen alamadığınız için bu değişiklikleri doğrudan göremeyebilirsiniz. Bunun için bir süre daha beklemek gerekecek. Tüm yenilikleri dışında Android Pie sürüm güncellemesiyle beraber Mayıs ayı güvenlik yamalarının da sisteme eklendiğini belirtelim.

Muhtemelen Pro modeli için son güncelleme Android Pie sürüm güncellemesi olacak. Bundan sonraki Android sürümlerinin yayınlanmasını beklemiyoruz. Haliyle bu güncellemenin önemi biraz daha fazla.

Güncelleme ülkemiz için de yayınlandığı zaman, sitemizde bunun için bilgileri paylaşacağız. Şu an için güncellemenin ülkemiz için yayınlanmasının ne kadar süreceği konusunda bir bilgi yok. Bu nedenle net bir tarih vermemiz mümkün değil.