Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 10 Ekran Koruyucuları Görüldü

Galaxy Note 10 Ekran Koruyucuları Görüldü

Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının tasarımına ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu kez ön paneller sızdırıldı.

-

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri ortaya çıkmaya başladı. Markanın yeni akıllı telefonları içerisinde en çok merak edilen seri olan Galaxy Note 10 serisine ilişkin paylaşılan bilgiler, ne kadar iddialı bir modelle karşı karşıya kalacağımızı gösteriyor.

Son olarak Galaxy Note 10 serisinin ekran koruyucularına ait olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı. Yeni akıllı telefonların ekran tasarımının nasıl olacağını ortaya koyan ekran koruyucularının işaret ettiği yeni özellikler de dikkat çekici. Hemen söz konusu akıllı telefonların özelliklerinden söz edelim.

Galaxy Note 10 Tasarımı Nasıl Olacak?

Paylaşılan ekran koruyucularına baktığımız zaman, beklendiği gibi Galaxy Note 10 modellerinin ekran üzerinde kamera kullanacağı görülüyor. Ekranın üzerinde yer alan bir delikle beraber kameranın bu kısımda yer alacağını görebiliyoruz.

Herhangi bir çentik alanının kullanılması beklenmiyor. Tam olarak ortalanmış bir kamera alanının bulunması ve bu alanın da ekrana gömülü olarak gelmesi söz konusu. Diğer taraftan çerçevelerin ise oldukça ince olduğu da gözlerden kaçmıyor. Her iki taraftan da kavisli olacak olan ekranlarla beraber çok ince çerçevelere yer verilmiş durumda.

Galaxy Note 10

Ekran kısmı için paylaşılan detaylar bu şekilde ancak arka kısımda yer alan detaylardan da söz edelim. Arka kapak kısmına baktığımız zaman, üst üste sıralı olan 3 arka kamerayı görüyoruz. Üst üste sıralı 3 arka kameranın kullanılması ve bu kameraların yanında da ek sensörlerin bulunması söz konusu.

Şimdilik Galaxy Note 10 modeli için ortaya çıkan detaylar bu şekilde. Yeni bilgiler geldikçe bu bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Realme X2 Pro ve Tüm Realme Telefonlarına Wi-Fi Arama Desteği Geliyor!

Realme CEO'su Madhav Sheth, Realme X2 Pro'dan başlayarak Realme akıllı telefonlar için Wi-Fi arama özelliğini getirecek olan ve merakla beklenen yeni güncellemenin...

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

OPPO Find X2 amiral gemisi telefonu, 2020'nin ilk çeyreğinde resmi hale gelecek. Aralık ayında OPPO, Find X2'nin Sony'nin en son çıkan görüntü...

Evernote Linux İstemcisi Geliyor!

Resmi Evernote Linux İstemcisi Geliyor; GParted 1.1.0 Yayınlandı. GParted ekibi kısa bir süre önce, kararlı GParted Live...