Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 10 Fiyatı Ortaya Çıktı

Galaxy Note 10 Fiyatı Ortaya Çıktı

Galaxy Note 10 fiyatının nasıl olacağı konusunda yeni bilgiler ortaya çıktı. Galaxy Note 10 ve Pro modellerinin fiyatları nasıl olacak? Amiral gemisi modeller için beklentiler neler?

-

Samsung’un yeni akıllı telefonları adım adım yaklaşıyor. Markanın yeni akıllı telefon modelleri için tanıtımı çok kısa bir süre içerisinde yapması bekleniyor. Ağustos ayının ilk haftasında tanıtılacak Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Son olarak telefonların basın görsellerinin paylaşıldığını görmüştük. Basın görsellerinin paylaşılmasının hemen ardından ise Galaxy Note 10 modelleri için fiyatlar ortaya çıktı. Hem Pro model için hem de ana model için beklenen fiyat gözükmüş oldu. Hemen tanıtım öncesinde ortaya çıkan son detaylardan söz edelim.

Galaxy Note 10 Fiyatı Nasıl Olacak?

Amiral gemisi bir model olarak gelmesi beklendiği için söz konusu akıllı telefonların fiyatının yüksek olması bekleniyordu. Beklendiği gibi oldu ve ortaya çıkan fiyatlar gerçekten yüksek bir aralığın sunulacağını gösteriyor.

Buna göre yeni seri akıllı telefonlar 1126 dolar satış fiyatına sahip olacak. Oldukça yüksek bir fiyat olarak gösterebileceğimiz 1126 dolar rakamı, amiral gemisi modelleri içerisinde en yüksek fiyatlı telefonlardan birinin sunulması anlamına geliyor.

Galaxy Note 10

Bunun dışında Galaxy Note 10 Pro modelinin fiyatının ise 100 dolar civarında daha fazla olduğunu görüyoruz. Bu model için ortaya çıkan bilgilere göre söz konusu akıllı telefonlarda 1249 dolar üzerinden satışa çıkacak.

Her iki akıllı telefon için de Avrupa satış fiyatlarının bu şekilde olması bekleniyor. Bu fiyatların ülkemiz karşılığının nasıl olacağı ise bir başka merak konusu. Öyle ki ülkemizde uygulanan vergilerden sonra söz konusu akıllı telefonların yüksek satış rakamlarına çıkması bekleniyor.

Bir de kur farkı olayının olacağını düşünürsek, pek kabul görmeyecek bir satış fiyatının ortaya çıkması muhtemel gibi gözüküyor. Yeni akıllı telefonlar için yeni detaylar gelmeye devam ettikçe, paylaşmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Realme X2 Pro ve Tüm Realme Telefonlarına Wi-Fi Arama Desteği Geliyor!

Realme CEO'su Madhav Sheth, Realme X2 Pro'dan başlayarak Realme akıllı telefonlar için Wi-Fi arama özelliğini getirecek olan ve merakla beklenen yeni güncellemenin...

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

OPPO Find X2 amiral gemisi telefonu, 2020'nin ilk çeyreğinde resmi hale gelecek. Aralık ayında OPPO, Find X2'nin Sony'nin en son çıkan görüntü...

Evernote Linux İstemcisi Geliyor!

Resmi Evernote Linux İstemcisi Geliyor; GParted 1.1.0 Yayınlandı. GParted ekibi kısa bir süre önce, kararlı GParted Live...