Galaxy Note 10 Geekbench Üzerinde Görüntülendi

Galaxy Note 10 bu kez performans testlerinde görüntülendi. Galaxy Note 10 özellikleri neler olacak? Yeni modelin performans testi sonuçları nasıl?

0
52
Galaxy Note 10

Akıllı telefonların yeni şahı olarak gelmesini beklediğimiz Galaxy Note 10 modeli için detaylar netleşmeye başladı. Önce telefonların tasarımlarına ilişkin bazı sızıntılar geldiğini gördük. Şimdi ise yeni modelin performans değerleri ortaya çıkmaya başladı.

Son olarak Galaxy Note 10 modelinin performans testleri olduğu iddia edilen yeni performans testleri yayınlandı. Bu performans testleriyle beraber yeni akıllı telefonların nasıl bir sisteme sahip olacağı konusunda da önemli bilgiler ortaya çıkmış oldu.

Özellikle telefonun teknik kısımda işlemci modelinin hangisi olacağı konusunda detaylar ortaya çıkmış oldu.

Galaxy Note 10 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Performans testi sonuçlarına göre yeni akıllı telefonların içerisinde Exynos 9825 serisi yeni işlemciler kullanılacak. Yenilenmiş olan işlemci modeline ek olarak gelecek RAM bellek kısmında ise farklı seçenekler karşımıza çıkacak.

Ayrıca Bakınız: Samsung Telefon Kameralarını Yenileyebilir

Burada ana modelin içerisinde 8 GB RAM bellek miktarının kullanılması bekleniyor. Ana modelin içerisinde yer alan 8 GB RAM bellek miktarıyla beraber 3557 tek çekirdek performansının sunulduğunu ve 9654 puan gibi oldukça iddialı bir çoklu çekirdek puanının alındığı görülüyor.

Galaxy Note 10

Bunun dışında 12 GB RAM bellek miktarına yer verilen akıllı telefonda ise 3529 tek çekirdek puanı alındığı görülüyor. Burada tek çekirdek puanının ana modelden düşük olması şaşırtıcı bir detay. Çoklu çekirdek puanı kısmında ise bambaşka bir değer karşımıza çıkıyor.

Çoklu çekirdek puanı olarak 10840 puanın alındığını görmekteyiz. Sadece bu değerler bile yeni akıllı telefonların ne kadar iddialı modeller olacağının bir göstergesi.

Telefonların geri kalan teknik detaylarının neler olacağı konusunda biraz daha beklemek gerekecek. Öyle ki Galaxy Note 10 modelinin tanıtımı için de çok uzun bir süre kalmadı. Yaz sonu yeni telefonları görebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here