Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 10 için Bir Render Görseli Daha Geldi

Galaxy Note 10 için Bir Render Görseli Daha Geldi

Galaxy Note 10 tasarım detayları ortaya çıktı. Basın görsellerinden sonra ortaya çıkan render görselleri nasıl detayları ortaya çıkardı?

-

Samsung Galaxy Note 10 tanıtımına sayılı günler kaldı. Yeni akıllı telefonların tanıtımı için Ağustos ayını beklemek gerekiyor. Kısa süre içerisinde gelmesini beklediğimiz yeni akıllı telefonların bilgileri ise ardı ardına paylaşılmaya devam ediyor.

Son olarak telefonların render görsellerinin paylaşıldığını görmüştük. Render görsellerinin ortaya çıkmasıyla beraber, tasarımın netlik kazandığını da söylemek lazım. Aslında basın görselleri olarak paylaşılan görseller, telefonların tasarımını ortaya koymuştu. Render görselleri de bu tasarımı doğrulayacak cinsten. Hemen tasarım için detaylara geçelim.

Galaxy Note 10 Tasarımı

Render görsellerini değerlendirdiğimiz zaman Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının beklendiği gibi ekrana gömülü kamera ile geleceği görülüyor. Telefonların üst kısmında yer alacak olan kamera, tam olarak ortalanmış ve ekranın üst kısmında konumlandırılmış durumda.

Her iki tarafta da düz bir üst çerçeve kullanılmış. Bu nedenle kameranın tam olarak ortalanmış olmasının artısı büyük. Yeni akıllı telefonların ekran kenarları kısmına baktığımız zaman ise yine kavisli yapının öne çıktığını görüyoruz.

Tamamen kavisli kenarların kullanılması ise telefonun çerçevesiz bir model olarak öne çıkmasını sağlamış durumda. Yani neredeyse tamamen çerçevesiz bir akıllı telefon sunulduğunu ekleyelim.

Ekran kısmında bu şekilde bir tasarımla karşımıza çıkan akıllı telefonların arka kısımda da beklendiği gibi tasarım değişikliği ile geleceği görülüyor.

Galaxy Note 10

Arka kapak üzerinde 3 arka kameranın bulunacağı ancak bu kameraların yan yana değil de üst üste sıralandığını göreceğiz. Şimdiye kadar tanıtılan modellerde gelen yan yana kamera sisteminin yerine üst üste kamera kullanılacak. Bunun yanında arka kısımda herhangi bir parmak izi sensörünün de bulunmadığı görülüyor.

Parmak izi sensörlerinin arka kısımda bulunmaması, ekranda parmak izi sisteminin geleceğinin de kanıtı. Samsung’un bu konuda geri adım atmayacağı ve parmak izi sensörlerine mutlaka yer vereceğini söyleyebiliriz.

Galaxy Note 10 için ortaya çıkan detaylar şimdilik bu kadar. Telefonlar hakkında merak edilen diğer tüm detayları da 7 Ağustos tarihinde öğreneceğiz. Tanıtım da sürprizler karşımıza çıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Facebook’un Karanlık Modu Daha Fazla Android Telefona İndi!

Bir süredir Facebook'un mobil uygulamasını karanlık bir moda getirmeye çalıştığını biliyoruz ve bazı kişilerin seçeneğe erken erişim kazandığına dair bilgiler de var....

Google, Apple’ın Web Tarayıcısında Güvenlik Kusurları Buldu!

Financial Times'ın yeni raporuna göre, Apple'ın Safari tarayıcısındaki birden çok güvenlik açığı Google araştırmacıları tarafından keşfedildi.Kusurlar, Safari'yi, kullanıcıları siteler arası izleme ve...

Samsung Galaxy A11’in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung, geçen yıl küresel akıllı telefon pazar lideri olarak egemenliğini yeniden kurdu ve Galaxy A serisi, bu başarısında önemli bir rol oynadı....

Sony Xperia 5’in Kamerası, DxOMark’ta Görüntülendi!

Japon teknoloji devi Sony ilk olarak orta sınıf Xperia 5'i Eylül 2019'da IFA Berlin'de tanıttı. Akıllı telefon daha sonra birkaç hafta sonra...

POCO X2 Canlı Canlı Görüntülendi!

POCO'nun yakında yeni telefonlar sunması bekleniyor. Söylentilere göre, çıkacak telefonları POCO F2, POCO F2 Lite ve POCO X2 olarak isimlendirilecek. Telefonlara dair...