Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 10 için Yine Görseller Geldi

Galaxy Note 10 için Yine Görseller Geldi

Galaxy Note 10 tasarımı konusunda merak edilen önemli detaylar ortaya çıktı. Yeni kılıf görselleriyle beraber ortaya çıkan tasarım detayları neler?

-

Ağustos ayında tanıtımının yapılmasını merakla beklediğimiz Galaxy Note 10 akıllı telefonları için geri sayım hızlandı. Yeni akıllı telefonların özelliklerini merakla bekliyoruz ve sunacağı yeniliklerin neler olacağı konusunda detayların açıklanacağı günü takip ediyor ancak bu model için detaylarda sürekli olarak gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının tasarımını ortaya çıkan bazı bilgiler paylaşılmış ve telefonlar için önemli detayların ortaya çıktığını görmüştük. Şimdi ise Note 10 akıllı telefonları için yeni kılıf görselleri ortaya çıktı.

Galaxy Note 10 Tasarım Detayları Doğrulanıyor

Paylaşılan yeni kılıf görselleriyle beraber yeni akıllı telefonların tasarım kısmında belli başlı detayların netlik kazandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Yeni akıllı telefonların 3 arka kamera kullanacağı bu görsellerde de netlik kazanmış oldu.

Beklendiği gibi üst üste sıralı kameraların kullanıldığını göreceğimiz akıllı telefonların, kameralarının hemen yanında da bir flaş ışığı olduğu görülüyor. Flaş ışığının yerleşiminde de önemli bir değişiklik yok.

Arka kapak kısmında en önemli ayrıntılardan birisi de parmak izi sensörleri. Son kılıf görselleri de gösteriyor ki arka kısımda herhangi bir parmak izi sensörü bulunmayacak.

Galaxy Note 10

Bunun yerine muhtemelen ekran üzerinde parmak izi sensörlerinin kullanıldığı görülecek. Arka kapak kısmında yapılacak olan bu tasarım değişikliğinin dışında en çok merak edilen konu hakkında da bazı bilgiler var.

Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının kulaklık girişinin olup olmayacağı da merakla bekleniyor. Kılıf görsellerine göre telefonlarda kulaklık için herhangi bir giriş bulunmayacak. Bunun yerine dönüştürücüden yararlanılan bir sistemin sunulduğunu görmek söz konusu olacak.

Kılıf görselleri son paylaşılan tasarım detaylarıyla örtüşüyor. Tabii ki Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının net tasarımının hala doğrulanmadığını da söylemek gerek.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei’den Yepyeni Bir Parmak İzi Kilidi!

Huawei, yakın zamanda ekran parmak izi kilit açma teknolojisi için bir patent başvurusunda bulundu. Bu, bir akıllı telefon ekranının her santiminden kilidi...

Huawei Watch Fit’e İlk Bakış

Geçen hafta, Huawei'nin Huawei Watch Fit olarak piyasaya sürülecek ve kod adı Stia olan bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrendik. Bugün, özellikleri,...

Xiaomi Mi 10 Ultra’nın Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

Xiaomi'nin 10. yıl dönümü töreni, günün yıldızı olması beklenen Mi 10 Ultra ile başlamak üzere. Etkinlikten hemen önce Mi 10 Ultra, Çin'in...

Huawei Watch Fit Özellikleri, Fiyatı ve Görüntüleri Yayınlandı

Geçen hafta, Huawei'nin Huawei Watch Fit olarak piyasaya sürülecek kod adı Stia olan bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrendik. Bugün, özellikleri, fiyatı...

2020’nin En Popüler Telefonları

Samsung tarafından yapılan büyük duyurular ve uzun süredir ertelenen Google tanıtım etkinliklerinin ardından en popüler telefonların bir tablosunu oluşturmak istedik. Bu makalemizi...